Brändide nimekiri NAQI

NAQI® on 1986. a loodud Belgia tootja, kelle fookuseks on praeguste normide ületamine nahahooldustoodete arendamisel. NAQI® teeb koostööd Brüsseli, Liège ja Leuveni ülikoolidega, aga ka tippmeeskondade ja meditsiinitöötajatega üle kogu maailma.

NAQI loob mitmeotstarbelisi nahahoolduse tooteid, tagades kõigi oma toodete kvaliteedi ja ohutuse. NAQI® vastab kõigile rangetele tooteohutuse eeskirjadele: EÜ kosmeetikatoodete määrus (EÜ) nr 1223/2009, EÜ Meditsiiniseadmete direktiiv ° 93/42/EEC  (EC Directive Medical Device ° 93/42/EEC) ja Meditsiiniseadete QMS - ISO 13485 sertifikaat (Medical Device QMS - ISO 13485 certified).

NAQI® alustas aastal 1986 ning on saanud kiiresti juhtivaks Belgia tootjaks, kes aktiivselt ühendab oma toodetes spordimeditsiini, füsioteraapia ning dermatoloogia ühes kaubamärgis.

NAQI fookuseks on praeguste normide ületamine nahahooldustoodete arendamisel.

TEADUS-JA ARENDUSTEGEVUS
NAQI loob kvaliteetseid mitmeotstarbelisi tooteid, mlle eesmärk on nahahoolduse kvaliteedile ja patsientide/tarbijate rahulolu.

NAQI® puhul võib arvestada kogenud, kõrgelt haritud ja ennekõike kirglike spetsialistide meeskonnaga. Meeskond, kellel on kuues meel leidmaks õiged vastused ja lahendusi..

See on võimaldanud NAQI®-l luua tugeva maine ja vajalikud sidemeid selliste lugupeetud partneritega nagu Brüsseli, Liège ja Leuveni ülikoolid, aga ka tippmeeskondade ja meditsiinitöötajatega üle kogu maailma.

NAQI® R&D (research and development) pakub ka oma teenuseid ja teadmisi eramärgisega toodete arendamiseks ja tootmiseks.

KVALITEET JA OHUTUS
NAQI tagab kõigi oma toodete kvaliteedi ja ohutuse. NAQI® vastab kõigile rangetele tooteohutuse eeskirjadele, nii et meie edasimüüjad saaks oma kliente nõustada ja meie tooteid ohutult soovitada ja müüa.

NAQI® VALMISTAB VASTAVALT:
EÜ kosmeetikatoodete määrus (EÜ) nr 1223/2009

Meditsiiniseadmete direktiiv ° 93/42/EEC  (EC Directive Medical Device ° 93/42/EEC)

Meditsiiniseadete QMS - ISO 13485 sertifikaat (Medical Device QMS - ISO 13485 certified)

NAQI® testib ja hindab hoolikalt kõiki koostisosi ning tagab, et kõiki toote koostisi ajakohastatakse pidevalt ja järgitakse uusimaid juhiseid.

NAQI® soovitab enesekindlalt ja uhkelt kõiki NAQI® tooteid ning kontrollib selleks hoolikalt ohutus- ja kvaliteedistandardeid.

Vähem

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.