Tugisidemed ja ortoosid

Bauerfeind Train® ortoosid aitavad taastada liikuvust ja parandada sooritusvõimet ning jõudlust olenemata, kas tunnete hetkel valu põlvedes, seljas, randmetes, küünarliigestes, õlgades jne. Kõik Train® sarja tooted on valmistatud hingavast materjalist, mille koostises on ka visco-elastsed osad, et tagada anatoomiliselt parim sobivus ja kasutusmugavus. Liikumisel tagatakse liigeste toestus ning vajalik terapeutiline massaaž, mis stimuleerib verevarustust ning kiirendab paranemist.

Train® toodete kõrge kvaliteet, suurepärane kasutusmugavus ja terapeutiline effektiivsus aitavad sul nautida aktiivsemat ja tervislikumat elu olenemata kas oled professionaalne või harrastussportlane.

Funktsionaalsed ortoosid on mõeldud liigese toestamiseks, stabiliseerimiseks või immobiliseerimiseks. Loc® tootesarjas on stabiliseerivad ortoosid, mille puhul lubatud liikuvusulatus on oluliselt väiksem. SecuTec® tootesari on mõeldud liikuvuse parandamiseks ja taastamiseks. SofTec® multifunktsionaalseid ortoose saab kasutada fikseerivate või liikuvate ortoosidena olenevalt taastusravi plaanist ja eesmärkidest.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.