Kompressioonravi

Meditsiinilised kompressioontooted

Unikaalse materjalikasutusega ja omadustega sukad  garanteerivad nende kandmisel kliiniliselt tõestatud toime. Kõikide VenoTrain toodete disain tagab jäsemetes ülespoole järk-järgult väheneva surve ning maksimaalse just hüppeliigese ümber ja seda ka sportpõlvikute osas.

VenoTrain tooted sobivad kandmiseks ennetusena, kuid tagavad tõhusat leevendust ka väsinud või valutavate jalgade, veenilaiendite või juba tõsisema kroonilise venoosse puudulikkuse korral (nt. haavandid) ning lümfitursete puhul.

Diagnoosipõhiseks raviks saab valida erinevaid ringkootud või lamekootud, eritellimusena valmistatud või standardmõõdus tooteid. Valikus on erineva disainiga, erinevas värvigammas, mustrites, surveklassis ja The Perfect-Fit suuruste süsteemis kompressioontooteid, mis võimaldab valida patsiendile ideaalselt sobiva toote.

Kõik VenoTrain tooted kannavad RAL kvaliteedimärki ning Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

Valikus on:

Kergest mõõduka surveni

1. VenoTrain® act - tugisukk (DEN): sobib ennetuseks ja CVI staadiumite C0 ja C0S korral

2. VenoTrain® sport - spetsiaalne meditsiiniline kompressioonsukk sportimiseks (mmHg)

3. Compression Sock Training - spetsiaalne stabiliseeriv ja lihasvibratsiooni vähendav sportsukk

4. VenoTrain® discrétion - meditsiinilised kompressioonsukad ennetuseks, kergemate veeniprobleemide korral (mmHg) (CVI staadiumite C1 korral)

5. VenoTrain® business - spetsiaalne meditsiiniline kompressioonsukk meestele (mmHg): sobib ennetuseks ja CVI staadiumite C0, C0S, C1, C2, C3 korral

6. VenoTrain® look - meditsiinilised kompressioonsukad ennetuseks, tüüpiliste ja ka tõsisemate veeniprobleemide korral (mmHg) (CVI staadiumite C0, C0S, C1, C2, C3 korral)

7. VenoTrain® micro ja microbalance - meditsiinilised kompressioonsukad ennetuseks, tüüpiliste ja ka tõsisemate veeniprobleemide korral (mmHg) (CVI staadiumite C0, C0S, C1, C2, C3 korral)

8. VenoTrain® soft ja soft S - meditsiinilised kompressioonsukad ennetuseks, tüüpiliste ja ka tõsisemate veeniprobleemide korral (mmHg) (CVI staadiumite C0, C0S, C1, C2, C3 korral)

Tugevast väga tugeva surveni

9. VenoTrain® impuls - tõsisemate veeniprobleemide puhul ning kergemate lümfitursete korral (mmHg) (CVI staadiumite C3, C4 korral)

10. VenoTrain® delight - lümfitursete raviks (mmHg) (standard ja eritellimusena valmistatavad tooted)

11. VenoTrain® curaflow ning VenoTrain® curaflow+ - lümfitursete raviks (mmHg) (eritellimusena valmistatavad tooted)

Venoossete haavandite (Ulcus Cruris Venosum) raviks

12. VenoTrain® ulcertec - venoossete haavandite raviks (mmHg) (CVI staadiumite C5 ja C6 korral)

Abivahendid

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.