venotrain curaflow caramel 90 kand
venotrain curaflow caramel lisa sukk laiendatud pöianurk
venotrain curaflow caramel lisa sukk survepadi
venotrain curaflow caramel lisa survepadjaga pöianurk
venotrain curaflow caramel põlvik diagonaaläär
venotrain curaflow caramel põlvik silikoonitäppidega ülaserv
venotrain curaflow caramel varbaosa avatud hallux
venotrain curaflow caramel varbaosa avatud sirge
cream
venotrain curaflow caramel 90 kand
venotrain curaflow caramel lisa sukk laiendatud pöianurk
venotrain curaflow caramel lisa sukk survepadi
venotrain curaflow caramel lisa survepadjaga pöianurk
venotrain curaflow caramel põlvik diagonaaläär
venotrain curaflow caramel põlvik silikoonitäppidega ülaserv
venotrain curaflow caramel varbaosa avatud hallux
venotrain curaflow caramel varbaosa avatud sirge
cream

VenoTrain® curaflow

0,00 €
Maksudega

.... on eritellimusena Sinu mõõtude järgi valmistatav lamekoes meditsiiniline kompressioonravi toode!

EESTI HAIGEKASSA SOODUSTUS!

Lümfisüsteemi nõrgenenud drenaaž võib põhjustada turset, mis võib põhjustada naha põletikku ja kahjustusi. Manuaalne lümfidrenaaž (MLD) ja kompressioonravi aitavad pidurda selliste seisundite nagu lümfödeemi ja lipödeemi edasist progresseerumist. Eritellimusel valmistatud lamekoes kootud VenoTrain curaflow tootevalik on loodud optimaalselt sobima iga patsiendi jalgade, käte, labakäe või rindkere individuaalse kujuga. Mõõtude järgi tehtud tooted tagavad vajaliku surve ja on mugavad kanda, mis on eriti oluline pikaajalise ravi korral.

 • ei sisalda lateksit 
 • väga pehme, hingav, kõrge mikrofiiber kiudude sisaldusega tekstiil

Võta meiega ühendust!

Mudel
 • Põlvikud AD
 • Sukad AG
 • Sukkpüksid AT
 • Varrukas
 • Kinnas
 • varvik
 • Body
 • T-särk
 • Bolero
SURVEKLASS
Varbosa
 • avatud
 • suletud
 • avatud diagonaalis
Värvus
 • Orange
 • Cream
 • Caramel
 • Anthracit
 • Navy
 • Black
 • Royal
 • Bordeaux
Suurus

EESTI HAIGEKASSA SOODUSTUSEGA TOOTED. RETSEPTI KONTROLLIMISEKS JA TELLIMISEKS VÕTA MEIEGA ÜHENDUST.

Effektiivne viimse detailini

VenoTrain curaflow peenest kahesuunalisest topeltvenivast kudumist meditsiinilised kompressioontooted tekitavad ühtlast töösurvet liikumise ajal. See surve on teraapia efektiivsuse jaoks hädavajalik, sest pidev rõhk parandab lümfivedeliku transporti. Lümfisoonte klapid sulguvad effektiivsemalt, turse jaotub suurema ala peale, vähem tekib lisa koevedelikku ja rohkem üleliigset lümfivedelikku transporditakse ära. Tekstiili siseküljel olev pikisuunaline struktuur moodustab lümfidevedeliku optimaalseks drenaažiks transpordikanaleid, aidates seega kaasa ravitoimele.

  

Inividuaalne ravi

Tugevalt turses kehaosad pole kunagi erinevatel inimestel ühesugused. Lümfisüsteemi muutused võivad inimese kehakujule avaldada väga erinevat mõju.

Seetõttu on eelistatav parima võimaliku teraapia jaoks just individuaalsed mõõtude järgi valmistatud meditsiinilised eritellimustooted. VenoTraini curaflow meditsiinilised kompressioonravitooted valmistatakse alati igaühe jaoks nimeliselt ning uue tellimuse jaoks tuleb uuesti ka patsiente mõõta. Saadaval on tooted erinevate variatsioonidega jalgadekäte, labakäte ja rindkere jaoks. Valik hõlmab nelja surveklassi (CCL 1-CCL 4), kaheksat värvitooni ja tagab optimaalse järk-järgult muutuva töösurve lümfödeemi ehk lümfitursete ja lipödeemi raviks.

  

Maksimaalne mugavus

VenoTrain curaflow surveriiete valmistamisel arvestatakse ennekõige patsiendiga ja et igapäevane kasutamine oleks võimalikult lihtne ja mugav. Lateksivaba elastset kahesuunalist topeltvenivat kudumit on kerge panna jalga (kätte, selga) ja ära võtta. Tänu kõrgele mikorfiiber kiudude sisaldusele on naha vastas olev pind pehme ja hingav.

Spetsiaalne madal õmblemistehnoloogia hoiab ära materjali kortsumise ja liigsete survepiirkondade tekke. Rindkere osa valmistatakse õmblustevabalt ning kõikide alajäseme mudelite puhul on põlveõndlas lisaks eraldi mugavust parandav pehme osa, et igapäevast liikumist mitte piirata.

Spetsiaalsed "mugavad tsoonid" arvestavad individuaalset patsiendi kehakuju ja anatoomiat. Näiteks on põlvikute ja sukkade puhul ülaääris kaldu, et vältida naha punnimist üle serva ning vähendada alla vajumist. Patsientidele, kes päeva jooksul istuvad pikka aega, tehakse spetsiaalne 90 kraadine kannaosa, et hüppeliigese ümber ei tekiks kortse ega pöia peale liigset survepiirkonda.

  

Värvitoonid

VT curaflow värvitoonid

   

Kindel kvaliteet

Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine oluliseks aluseks. VenoTrain® curaflow tooted on vaid eritellimuse mudelid ning selleks on vajalik vastava väljaõppega töötaja poolt vajalike ümbermõõtude ja pikkuste mõõtmine.

Kõik VenoTrain tooted vastavad Saksamaa Meditsiiniliste Tarvikute aktile (German Medical Devices Act)  ja kannavad kvaliteedi märgistust CE, kompressiooni klasside RAL kvaliteedimärki ning toodete ülima nahasõbralikkuse Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

 

Võta meiega ühendust või broneeri aeg kodulehel

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mõõtmiseks VenoTrain® curaflow tellimuslehed:

VenoTrain® curaflow alajäseme tellimusleht

VenoTrain® curaflow jalalaba ja varvaste tellimusleht

VenoTrain® curaflow ülajäseme tellimusleht

VenoTrain® curaflow rindkere tellimusleht

 

 

LAE ALLA VenoTrain® curaflow KATALOOG

Hinnang Kommentaarid (0)

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.