VenoTrain® cocoon

65,00

VenoTrain® cocoon on välja töötatud spetsiaalselt meditsiinilisi kompressioonravi põlvikuid igapäevaselt kandma pidavatele kuiva nahaga meestele ja ka naistele. VenoTrain® cocoon leevendab veenide koormust kergete või mõõdukate veeniprobleemide korral ning sobib ka ennetuseks.

Integreeritud cocoon nahahoolduskiud on valmistatud tselluloosist ja puuvillast ning immutatud lipiididest nahahooldusemulsiooniga “lipid skincare complex”.

Testimise kohaselt kestab niisutav toime 6 kuud ja kestab 180 pesukorda, peale mida oli emulsiooni sisaldus veel 20%.

 

Pikaajaline hooldus meditsiinilisi kompressioonpõlvikuid kandvate inimeste nahale.

Saadaval: kompressioonoklass Ccl 2 (23-32 mmHg RAL standardi järgi)

Saadavus: PÕLVIK (AD)emulsioon

Kirjeldus

VenoTrain® cocoon on meditsiiniline kompressioonpõlvik, milles sisalduvad spetsiaalsed nahka niisutava emulsiooniga integreeritud niidid. Lipofiilseid aineid kantakse nahale kogu põlviku kandmise ajal, kaitstes meditsiiniliste kompressioonpõlvikute kandjate eriti kuiva ja tundlikku nahka. Esmakordselt on ringkoes kootud põlviku siseküljel tselluloosist ja puuvillast valmistatud kiud, mis maksimaalselt puutub kokku nahaga. Antud kiudude tselluloosist osa on immutatud lipiididest hooldusemulsiooniga “lipid skincare complex” ja põlviku kandmisel hõõrutakse see vähehaaval nahale. Emulsioon kaitseb väljaspoolt nahka ketendamise ja sügelemise eest. Seestpoolt tagatakse naha loomuliku niiskusesisalduse tasakaalu säilimine.

cocoon kiud

Läbipaistmatu kompressioonpõlvik VenoTrain® cocoon stimuleerib vereringet ja leevendab veenide koormust kergete või mõõdukate sümptomite korral, näiteks ämblikveenide või veenilaiendite korral.

cocoon kiud

cocoon skincare

 

Värvitoonid

cocoono värvid koos.jpg

 

Meditsiiniline näidustus

  • ennetus CEAP klassifikatsioonis C0 (probleeme jalgadega pole), C0S (nähtavaid veenilaiendeid pole, kuid esinevad erinevad sümptonid: valutavad, rahutud, sügelevad jalad)
  • krooniline venoosne puudulikkus/varikoossed veenid: CEAP klassifikatsioonis C1, C2
  • krooniline venoosne puudulikkus/varikoossed veenid koos tursega: CEAP klassifikatsioonis C3
  • krooniline venoosne puudulikkus/varikoossed veenid koos troofiliste nahamuutustega, naha värvimuutustega: CEAP klassifikatsioonis C4 (lipodermatoskleroos)
  • kuiv nahk

Mõõdutabel

cocoon mõõdutabel

Lisainfo

Mudel

AD põlvik

Surveklass

CCL 2 (23-32 mmHg)

Varbaosa

suletud varbaosa

Värvus

Blue, must, Red, Silk

Suurus

L, M, S, XL

Pikkus

lühike, pikk

Jalalaba pikkus

lühike jalalaba (foot short 36 – 41), pikk jalalaba (foot long 41 – 46)

Jala tüüp

Normal, Plus

Go to Top