Alustatakse uue meditsiinilise kompressioonvarruka tootmist!

VenoTrain® soft arm

Standardse valmis tootena  /only ready-to-wear/ on võimalik märtsist osta õhukest RAL ja Oeko-Tex 100 standarditele ja sertifikaatidele vastavaid meditsiinilisi kompressioonvarrukaid.

Varrukaid toodetakse kahes kompressioonklassis rõhuga Ccl 1 (18-21 mmHg) ja Ccl 2 (23-32 mmHg) ning kolmes värvivalikus: natural, caramel, black.

Toode on mõeldud käega seotud veeniprobleemide (nt. tromb) ja lümfiturse ennetuseks (nt. rinna eemalduse lõikuse või kiiritusravi järgselt) ning juba tekkinud algstaadiumis lümfiturse raviks. Samuti soovitav kanda lendamise ajal turseriskiga patsientidel.

Kasutatav ka spordis!

Toote info

  • spetsiaalne pehmem ja väiksema survega kudumi osa küünarnuki ja -õndla piirkonnas, mis tagab käe mugavat liigutamist igapäevastel toimingutel ja tagab hea kandmismugavuse
  • ülaserv on saadaval tavalise ülaservana ja ka silikoontäppidega ülaservana, mis tagab eriti hea käel püsivuse
  • toode on valmistatud ringkoes ning on ilma õmblusteta
  • kasutatud on VenoTrain® soft sukkadega sama pehmet pooljäiga kattega Lycra kiudu,  mis teeb poolläbipaistva toote õhku läbilaskvaks ning on õrn naha vastu
  • tagatud on mugavus ja materjali jäikusest tulenev märgatav maseeriv efektiivsus kandmisel

Suurused ja valik

Suurused on vastavalt ülajäseme ümbermõõtudele S, M, L ja XL ning kõik suurused saadaval kahes pikkuses.

Varruka lühike pikkus on 39-44 cm ning pikk pikkus 44,1-50 cm mõõdetuna randmest kaenla alla (võiks jääda 1-2 cm vahe kaenlaaugust).

Täpsemaks vaatamiseks vajuta pildil!

Shopping Cart
Scroll to Top