E-konsultatsioon

E-konsultatsioonina pakume kahte teenust:

  • füsioteraapia 1h. Kasutame Skype video ülekannet, et patsiendilt võtta anamnees ja ka patsienti näha (lasta teha hindamiseks vajalikke teste, selgitada välja valu kohad jne) Peale hindamist nõustame, anname näpunäited ning saadame vajaliku harjutuskava programmi koos videode ja selgitustega ja anname soovitusi abivahendite osas.
    Teenuse osutajad füsioterapeudid Gleb Sljusartšuk (EST, RUS, ENG) ja Vsevolod Švarikov (EST, RUS, ENG)
  • onkoloogilise ravi tüsistuste lõikuseelne ja/või -järgne nõustamine 1h. Kasutame Skype video ülekannet, et patsiendilt võtta anamnees ja ka patsienti näha (õla liikumise piiratust, arme, turset, valu kohta jne).  Peale anamneesi ja hindamist nõustame, anname näpunäiteid taastusravi puudutavate küsimuste korral (tursed, armid, režiim, harjutused, abivahendid, nt väline rinnaprotees jne), saadame vajaliku harjutuskava programmi ning saadame Itella Smartposti või Omniva postiautomaati vajalikud armiõlid, kiiritusravikreemid, proteesid, taskutega pesu ja ujumisriided jne. Teenuse osutaja füsioterapeut ja lümfiterapeut Merit Rohi (EST, ENG)

Saadame teenuse kohta arve e-mailile.

Broneerimiseks kodulehel valige https://taastusravikliinik.ee/broneerimine/ ning Konsultatsioonid ja uuringud alt vastavalt vajalik teenus.

Broneerimiseks võib samuti ühendust võtta tel 6454250 ja info@taastusravikliinik.ee.

Skype otsingus kasutada Reio Vilipuu Taastusravikliinik

Shopping Cart
Scroll to Top