[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text]

Küpsiste kasutamise põhimõtted

Mis on küpsis?

Küpsis on väike fail, mille abil salvestatakse arvutisse teavet, kui külastate mõnda veebilehte. Küpsiste kasutamine võimaldab veebilehtedel teenuseid paremaks teha, hinnata veebilehe külastajate arvu ja kasutusmustreid, talletada teavet külastajate eelistuste kohta ja tuvastada veebilehele naasvaid külastajaid.

Reio Vilipuu Taastusravi Kliinik  seab küpsised meie kodulehele https://taastusravikliinik.ee/ ja me anname teile teada, kuidas me küpsiseid kasutame, niipea kui võimalik. Meie lehte kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Te saate seadistada oma brauseri keelduma küpsiste vastuvõtmisest (või keelduma kolmanda osapoole küpsiste vastuvõtmisest), aga sel juhul ei saa te võib-olla lehte täies ulatuses kasutada, samuti ei pruugi teil olla võimalik kasutada ära kampaaniaid, mida aeg-ajalt korraldame.

Miks me küpsiseid kasutame?

Kasutame küpsiseid selleks, et teile paremat lehe külastuse kogemust pakkuda ja teenuseid osutada. Neid isikuandmeid kasutame ainult meie ja neid ei jagata kolmandatele osapooltele. Küpsised võimaldavad meie veebilehel jätta meelde teie eelistused ja isikupärastada meie lehte. Ka aitavad küpsised meil aru saada, milliseid lehekülgi kliendid meie veebilehel vaadata armastavad. Näiteks loendame küpsiste abil konkreetsete lehekülgede külastajaid ning kui paljud kliendid taotlusi täidavad. See teave ei võimalda meil konkreetset klienti tuvastada, kuid aitab meil mõista klientide vajadusi ja teha teenust paremaks.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Shopping Cart
Scroll to Top