Jalatalla koormusuuring ja kõnnianalüüs liikumisel BodyTronic 150 üle WIFI toimivate sensortaldadega näitab kõnnimustri joont kannalöögist suure varba äratõukeni ning selle kattuvust või ebakindlust kõnni jooksul igal sammul. Uuring sobib kõigile, kes liiguvad abivahenditeta (k.a sportlased, tervisesportlased), kuid kes on tundnud jalavaevusi, valu kõnnil jalalabas, hüppeliigestes, põlvedes, puusades või seljas. Uuring näitab, kas raskus langeb jalatallale füsioloogiliselt õigesti või tuleks valude leevendamiseks võtta kasutusele tallatoed. Uuringust saab ka infot kasutusel olevate jalanõude või taldade sobivuse kohta.

Saame aidata jalataldade tundehäiretega diabeedikuid, kes ise enam ei tunne jalanõude ja taldade sobivust ning suuri koormuspunkte.

Sensortaldadelt kõnnil saadud surveandurite koormuste informatsiooni analüüsib programm ning saame näha maksimumkoormuseid. Nende järgi võib jagada jalataldade seisundi järgnevalt:

Jala koormuspildid

Patsiendilt tuleb võtta anamnees erinevate vigastuste kohta ja ka vaadelda jalgu. Kandade poolt võib hinnata Achilleuse kõõluse suunda ja kontsluu ning kandluu ja sääreluude nurkasid seistes puusalaiuselt. Pöid võib olla neutraalses asendis või siis sisse- või välja pööratud. Kanna pöörded

Sarnane liigne koormuspilt võib tekkida ka inimestel koormusel, nt joostes, mis läbi ebasümmeetrilise lihaste koormamise kulutab ka ebasümmeetriliselt lisaks põlve- ja puusaliigeseid.

Pes valgus

Me saame igal ajal korrata samades tingimustes jalataldade kõnni- ja koormusuuringut. Saame jalanõudesse panna tallad ja neile sensortallad ning näha muutuseid. Samamoodi saame me testida jalanõude sobivust ja taldade sobivust.

Testi tulemus

Broneeri aeg veebis

valige teenindajate hulgast Vsevolod või
Konsultatsioonid ja uuringud ning