Kombineeritud massaaž  kuni 25 minutit – 30€      kuni 50 minutit – 40€

Massaaž on manuaalne keha kudede käsitlus, mis mõjutab närvi- ja lihaskude, teisi organsüsteeme (seedeelundid, hingamiselundid, südame- veresoonkonna elundid jne.) ning vedelike ringlust. Füsioteraapias kasutatakse massaaži lihaste ja pehmete kudede (lihased, kõõlused, liigessidemed) lõdvestamiseks ja ka esmase tegevusena enne liigeste manipulatsioone-mobiliseerimisi või venitusteraapiat.
Massaaž leevendab lihaste vaevusi. Lihaseid mõjutatakse erinevate võtetega, et parandada kudede ainevahetust ja vere-ning lümfiringet. Lihased lõdvestuvad, nende elastsus paraneb ja valud vähenevad. Pehmete kudede käsitlemisel on ka kesknärvisüsteemile rahustav toime, mis edastatakse läbi perifeerse närvisüsteemi.

Kombineeritud massaaži eesmärk on kasutada võtteid, millega saavutatakse patsiendi probleemile parim lahendus- olgu see pingepeavalu, kaela-õlavöötme pinged, selja pinge või säärelihaste öised või treeningujärgsed krambid.
Vajadusel kombineeritakse tugevate spordimassaaži võtetega, käsitletakse sidekude, kasutatakse vaakumkuppusid (vaakumi abil tekib nahas ja nahaaluskoes tugev hüpereemia ning vastav ärritus käivitab teatud organsüsteemid) jne.