Broneerige jooksuanalüüsi seanss ja vaadake lisateavet OMA jooksustiili kohta. See on kasulik kõigile jooksjatele, olenemata tasemest! Kas olete jooksja, kellel on valu, äge või korduv vigastus, mis takistab teil teha mis meeldib ja saavutada eesmärke?

Selles on midagi väga maagilist, minna raske tööpäeva lõpus jooksma või alustada päeva energiat andva hommikujooksuga. See annab teile vabaduse, aja meele lõõgastumiseks, uuesti laadimiseks, võime parandada füüsilist vormi ja proovile panna oma keha. Samas võib see olla väga pettumust valmistav ja demotiveeriv, kui vigastus või valu takistavad teie jooksurutiini.

Vigastused võivad mõjutada iga tasemega jooksjaid. Kuid kas suudate ette kujutada, et saaksite juba ette teada vigastuse võimalikke põhjuseid enne, kui need üldse juhtuvad või teades juba toimunud vigastuse õiget parandamise viisi?

Keegi ei õpeta sind jooksma! Meil on rohkem kui hea meel viia teid uurimisrännakule, mis on teie jaoks tegelikult biomehaaniliselt kõige tõhusam viis! Sageli on see silmi avav kogemus. Paljud inimesed ei ole näinud, kuidas nad tegelikult jooksevad, ja isegi kui nad on seda teinud, ei olnud sellel nende jaoks eriti palju mõtet. Meie jooksuterapeut näitab ja selgitab teile teie jooksutehnikat. Pärast analüüsi toimuvate teraapiate abil võib visuaalne tagasiside õppeprotsessi tõepoolest kiirendada ja soovitud tulemusteni jõuda.

Ümberõppefaas keskendub teie nõrkade kohtade tugevdamisele, reieluupiirkondade käsitlemisele ja jooksutehnika parandamisele.

Jooksuanalüüsi käigus viiakse läbi üldine jooksulugu, et luua arusaam teie praegustest tasemetest ja standarditest. Koos jooksuterapeudiga teete esmalt soojenduse, mis tõstab teie teadlikkust jooksulindi kasutamisest. Seejärel filmitakse teid meie jooksulintidel kahe nurga alt, tagant- ja külgvaates. Jooksuterapeut selgitab teile spetsiaalse programmi abil jooksutulemusi, analüüsib koos teiega läbi teie video ja arutleb teie jooksutehnika tugevuste ja nõrkuste üle. Koos seatakse eesmärgid ja teraapiate plaan.

Jooksuteraapia ja videoanalüüsi hõlmab järgmist:

– vigastuste ja valu põhjalik hindamine
– Spetsiifiline liigeste / lihaste testimine
– diagnoosi arutelu
– valu leevendav ravi
– Soojendus, jooksurajal jooksmise tutvustamine, filmimine
– Jooksutehnika hindamine ja arutelu
– isikliku koduse treeningprogrammi loomine
– Plaani arutelu

Jooksmisega seotud ülekoormused/vigastused, mida me ravime:

– seljavalu ja ishias
– tendinopaatia
– Patellofemoraalne valu
– ITB sündroom
– hüppeliigese ja põlve vigastused
– Puusaliigutus
– Operatsioonijärgne

Broneeri aeg JOOKSU VIDEOANALÜÜSILE ja retreeningule.

Videol on näha video esimesest kohtumisest (maksimaalne kiirus 8 km/h) ja nelja korra
retreeningu järgselt jooksu tehnika muutusest (maksimaalne kiirus 14 km/h).