Viimati lisatud tooted

Kes me oleme?

Tursekeskus OÜ on 2013. aastal loodud ettevõte. Meie missiooniks on pakkuda patsientidele täislahendusi: professionaalseid taastusraviteenuseid jakvaliteetseid abivahendeid.

Pakume onkoloogilise aktiivravi, erinevate operatsioonide, traumade või ülekoormusest tekkinud vigastuste järgset taastusravi, samuti kroonilistest haigustest tingitud tursete ravi.

Bauerfeind AG ainuesindajana Eestis müüme Saksamaal toodetud meditsiinilisi abivahendeid – meditsiinilised kompressioonravi tooted (sh Eesti Haigekassa soodustusega), tallatoed ja sisetallad ning erinevad ortoosid (sh Sotsiaalkindlustusameti poolse soodustusega).

Rinnavähiravi läbinud naistele pakume Anita Dr. Helbig GmbH Austrias ja Saksamaal toodetud erineva kuju, raskuse ja suurusega väliseid rinnaproteese (sh Sotsiaalkindlustusameti poolse soodustusega) ning nendega ideaalselt sobituvat pesu, sportpesu ja ujumisriideid.

Kasutame ainsana Eestis BodyTronic 600, 3D tehnoloogiat sobivaimate meditsiiniliste kompressioonravitoodete valimiseks ja BodyTronic 150 sensortaldadega süsteemi jalataldade koormus ja kõnniuuringuks

Millega me tegeleme

Kompressioonravi
toodet
Õnneliku klienti
aastas
600+
Toodet
müüdud

Klientide tagasiside

Bauerfeind

Bauerfeind AG on perefirma, mille ajalugu algab 1920ndatel aastatel Zeulenrodas Ida-Thuringias Saksamaal meditsiiniliste kompressioonsukkade tootmisega. 1999. a  loodud uurimis- ja arenduskeskus Bauerfeind Innovation Center on kõikide toodete uuenduslike omaduste ja patenteeritud uudsete lahenduste ja materjalide looja. Seetõttu ollakse meditsiiniseadmete tootjana üks eesrindlikumaid maailmas ja võidetud korduvalt iF gold award, iF product design award ja red dot award auhindu.

Oleme Bauerfeindi eksklusiivõigustega esindaja Eestis.

Anita

Anita Dr. Helbig Gmbh on traditsiooniline perefirma, mis asub Brannenburgis Ülem-Baieris ja mida juhib ettevõtte neljas põlvkond. Kõik tooteartiklid arendatakse ja kujundatakse Brannenburgis, Saksamaal. Kokku on ettevõttel neli suurt tootmispinda kogu maailmas, ning üle 1600 töötaja. Spetsiaalne pesu ja ujumisriided, suurepärane sobivus, kompromissitu mugavus ja kõrge kvaliteet: need on olnud ANITA Dr. Helbigi põhiomadused juba üle 125 aasta!

B.braun

B. Braun on tänapäeval üks maailma juhtivaid tervishoiuteenuste pakkujaid ja tootjaid. Iga B. Brauni pakutav teenus sisaldab teadmisi ja oskusi, ettevõtte sügavat arusaamist kasutajate vajadustest ja ulatuslikke teadmisi alates 1839. aastast. Tänu pidevalt kasvavatele tõhusatele arstiabi lahendustele teeb B. Braun olulise panuse inimeste tervise kaitsmisse ja parandamisse. B. Brauni tootevalik hõlmab kokku 5000 erinevat toodet, millest 95% on toodetud ettevõttes endas. Pakkudes täiendavaid teenuseid ja nõustamist, on B. Braun kogu süsteemi tarnija, kes arendab patsiendi jaoks parima lahenduse olles andnud märkimisväärse panuse meditsiini edusammudesse.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.