Toote nimi: ektoiin

Välimus: valge pulber
Molekulaarne valem: C6H10O2N2
Molekulmass: 142,2 g / mol
PH: 6-8 (2% vesilahus)
Lahusus: lahustub vees, glütseriinis, propüleenglükoolis, etanoolis jne
Sulamistemperatuur: 280 ℃
Keemiline nimetus: 2-metüül-1,4,5,6, -tetrahüdropürimidiin-4-karboksüülhape
Spetsifikatsioon: 99%

Tootekirjeldus

Ektoiin on looduslik kaitsev koostisosa, mida toodetakse rakkude väliskihis, esmakordselt leiti seda kõrbehalofiilidest, see tekib raku pinnal kuivades tingimustes, tugevates ultraviolettkiirtes ja kõrgel temperatuuril, see on omamoodi tsükliline aminohape. Soolajärv, Chaerhani soolajärv ja muud kohad on rikkad halofiilsete bakterite poolest, mis toodavad ka ohtralt looduslikku ektoiini.

Molekulaarne struktuur

Toote funktsioon

1. Isolatsioon: see on nagu kaitsekest, mille saab moodustada ensüümide, rakkude, valkude jne ümber, mis võib rakke kaitsta, vananemist edasi lükata ja nahka stabiliseerida, naharakud on kaitstud ja võivad vähendada väliseid mõjusid nahale. Stimuleerib nahka.

2. Parandamine: see võib parandada kahjustatud nahka, parandada karedat nahka, parandada arme, parandada õhukest nahka jne ning lõpuks taastada naha sileduse.

3. Niisutav: aitab säilitada naha vett lukustavat funktsiooni. Nahk sisaldab suuri molekule nagu hüaluroonhape ja glükoproteiin ning ektoiin soodustab nende molekulide sünteesi, nii et naha hüdrofiilsus paraneb ja piisavalt niiskust saab säilitada.

4. Päikesekaitsekreem: see võib vähendada nähtava valguse kahjustusi nahale.

Toote rakendus kosmeetikatööstuses

Seda kasutatakse enamasti kosmeetikatööstuses, eriti tippklassi kosmeetikas. Tänu oma leebusele, ärritusele ja tugevatele niisutavatele omadustele on sellel lai valik rakendusi erinevates nahahooldustoodetes, näiteks toonikud, päikesekaitsekreemid, kreemid, näomaskid, spreid, ravikreemid jne.

Allikas

Shopping Cart
Scroll to Top