MalleoLoc L®

94,00

… ortoos on hüppeliigese ühepoolseks stabiliseerimiseks
Igapäevaste toimingute (nt kõndimine või treppidest käimine) ajal vajab ebastabiilne hüppeliiges kaitset, et vältida nikastuse tekkimist. MalleoLoc L ortoos stabiliseerub hüppeliigest välisküljelt ja sobib tänu õhukesele disainile ka kitsastesse jalanõudesse. Selle anatoomiliselt kujundatud L-kujuline tugikest ja kinnitusrihmad on paigutatud jalalabale ja sääreosale selliselt, et loomulik kannalöögilt varbalt äratõukeni kõnniliigutus ei oleks piiratud.

 

  • Stabiliseerib hüppeliigest välisküljelt pärast vigastusi ja sidemete nõrkuse korral
  • Tagab kingades kindla toe igapäevaste toimingute ajal
  • Sobib hästi spordi- ja tööjalatsitesse (kingadesse)
  • Jalalaba loomulik kannalöögilt varbalt äratõukeni kõnniliigutus ei ole piiratud
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Malleoloc® L – stabiliseeriv hüppeliigese slim-fit ortoos
Ebaühtlastel pindadel või kiiremini kõndides, trepist üles minnes või väiksemate sportlike tegevuste, näiteks matka või jalgrattasõidu ajal kaitseb MalleoLoc L ortoos ebastabiilset hüppeliigest liigse koormamise eest. Ortoos hoiab ära nikastuse riski ja aitab jalga kindlalt maha panna ja suunata. Ortoosi tugikest on paigutatud ainult välimise malleooli küljele ja seetõttu on konstruktsioon eriti õhuke ja sobib nii spordijalatsitesse kui ka kingadesse.

Tugikest ja rihmad
MalleoLoc L’i anatoomilise kujuga L-tugikest asetub säärele külgmise malleooluse ette ja ulatudes veidi üle jalalaba. See kinnitatakse sääre ja jalalaba külge kahe mitteelastse takjakinnitusega rihma abil. See tähendab, et ortoos kaitseb pahkluud valede liikumiste eest, mis võivad põhjustada korduvaid nikastusi. Tagatud on jala loomulik liikumine kannalöögilt raskuse ülekandmisega äratõukeks varvastele. Vajadusel võite jala talla külge kinnitada väikese funktsionaalse padja (plantaarpadja). Kõndimise ajal stimuleerib selle vasturõhk lihaseid, mis kontrollivad jala tõstmist ja aidates kaasa pahkluu aktiivsele stabiliseerimisele, et igapäevaseid tegevusi ohutumalt teha.

Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks
Hüppeliigese stabiliseerimiseks tuleb MalleoLoc L kanda jalanõudes. Tänu ühekülgsele tugikestale on see eriti õhuke ja sobib nii spordijalatsites kui ka kingadesse. Tugikesta sisekülg on pehme ja mugavalt polsterdatud ning sellel on hõlpsasti hooldatav mikrokiust pealmine kate.

Suurus
Üks suurus sobib kõigile. NB! Ortoos on parema või vasaku jala jaoks saadaval ühes universaalses suuruses.

Meditsiinilised näidustused

Hüppeliigese nihestuste ja sidemete rebendite konservatiivne ravi

Hüppeliigese kapsulaarsete sidemete äge ja krooniline ebastabiilsus

Hüppeliigese kroonilise ebastabiilsuse ennetamine

Põletikulised ja degeneratiivsed funktsionaalsed kahjustused

Lisainfo

Kehapool

parem, vasak

Go to Top