OmoTrain®

,

OmoTrain®

127,00

OmoTrain® sobib õlavaevuste leevendamiseks vigastuse või operatsiooni järgselt ning samuti osteoartriidist tulenevate kaebuste leevendamiseks. OmoTrain stabiliseerib õlaliigest ja tagab õige õlaliigese liikuvuse liigutustel, tänu spetsiaalsele rihmade süsteemile. Tugi aktiveerib lihaseid ja tekitab kompressioonmassaaži pehmetele kudedele, leevendades seeläbi valu. Samuti on kaasas eemaldatav silikoonist massaažipadi (Delta padjake), mis tekitab lisa massaažiefekti valupunktidele.

  • hoiab õlaliigest keskasendis
  • leevendab valu
  • sobib kandmiseks nii vasakul kui paremal

Kirjeldus

Ă•la kaitseks

Õla konservatiivsel ravimisel on vigastatud liigese turvaline juhendamine ja hoolikalt kontrollitud mobilisatsioon sageli eduka paranemise võtmetegurid. Seetõttu on liikuvuse ergutamiseks oluline ka valu leevendada. Oma kompressioonkoe ja spetsiaalse rihmasüsteemi mõjul oleva tõmbetugevuse abil koondab OmoTrain õlaliigese ja kaitseb seda valulike ümmarguste liikumiste eest. Kuid see toetab ka teisi liigutusi, näiteks käe külgsuunalist tõstmist, et tugevdada lihaseid. Toe täielik valu leevendav toime tekib liikumise ajal. Liikumise ajal teeb kompressioonkoe kasulikku vahelduvat kompressioonimassaaži, mis aktiveerib ainevahetuse ja aitab kiiremini turseid vähendada. Delta padi suurendab seda massaažiefekti tänu oma nuppudele ja liigeseõõne harjale, millel on sihipärane mõju konkreetsetele valupunktidele. Vajadusel saab Delta padja kinnitada toele ja vajaduse korral asetada.

Toetades liikumist

Tänu elastsusele on ortoosi lihtne paigaldada ja ära võtta. See kinnitub ülakehale pehme rihmaga ja rindkere osa on vaba, mistõttu on seda eriti mugav kanda. OmoTrain on saadaval universaalversioonis, mis tähendab, et seda saab kanda nii vasaku kui parema õla toetamiseks. Hingav ja anatoomiat järgides kujundatud kompressioonmaterjal sobitub hästi kehakujuga ja ei põhjusta ebamugavust liigutustel. Paranemine kiireneb, valu väheneb ja liikuvus paraneb.

Näidustused

  • osteoartriit
  • traumajärgne ärritus
  • opijärgne ärritus

Mõõtmine

Omotrain

Lisainfo

Suurus

0, 1, 2, 3, 4, 5, 6

Shopping Cart
OmoTrainOmoTrain®
127,00Vali
Scroll to Top