GenuPoint®

,

GenuPoint®

44,47

….. vähendab patellaarkõõluse ülekoormust ja valu
GenuPoint toetab ja samal ajal ka juhib koormuse ajal patellaarkõõlust. Kitsas, anatoomilise kontuuriga tugi asetub põlvekedra alla ja leevendab koormust ja vähendab valu tänu spetsiaalsele funktsionaalsele survepunktidega elemendile.

Pehme kahes suunas kootud kangas on elastne ainult pikisuunas, tagades kindla sobivuse ja püsivuse ning maksimaalse liikumisvabaduse.

Mõlemal küljel olev takjakinnitusega rihm võimaldab õiget survet kohandada vastavalt kandja vajadusele, kui tuge peale pannakse.

Kirjeldus

GenuPoint leevendab põlvekedra all asuvale patellar kõõlusele mõjuvat liigset koormust, aitab leevendada põlve esiosa valu ja vähendab piiratud liikuvust.

Kitsas tugi on anatoomilise kontuuriga ja asetub otse põlvekedra alla. Kootud kanga sees asetseb nelja survepunktiga geelilaadne silikoonist spetsiaalne funktsionaalne element. Need survepunktid on suunatud patellaarkõõlust ümbritsevale alale, vähendades kinnituskoha koormust. Igal survenupul on pehmed ogad, mis liikumise ajal masseerivad nahka ja nahaalust kudet. Kaks sisemist nuppu suunavad ja toetavad kõõlust koormuse ajal. Välised survenupud parandavad ümbritsevate kudede tunnetust ja stimuleerivad, parandades põlveliigese funktsiooni muuhulgas kiirema lihaste aktivatsiooni kaudu.

GenuPointi pehme kahes suunas kootud kangas on elastne ainult ühes suunas, võimaldades sel hoida tuge õiges kohas nii sirutatud kui ka painutatud põlve korral. Tuge saab mõlemalt poolelt takjakinnitusega rihmade abil ühtlaselt pingutada. See võimaldab GenuPointi peale pannes survet kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Meditsiiniline näidustus

  • Patellaarse kõõluse põletik (tendiniit)
  • Patella kondropaatia
  • Patellofemoraalse valu sündroom
  • Patella tipu sündroom
  • Ülekoormus valu, ärritus
  • Hüppaja põlv

Mõõdutabel

GenuPoint

Lisainfo

Värvus

must, titaan

Suurus

1, 2, 3

Shopping Cart
Bauerfeind-GenuPointGenuPoint®
44,47Vali
Scroll to Top