SofTec® Genu

540,00

SofTec® Genu on multifunktsionaalne tugi põlve stabiliseerimiseks vähendades liigset koormust vigastuse või operatsiooni korral. Selle konstruktsioon ühendab endas stabiilsuse ja kontrolli, mida pakuvad fikseeritud külgliigendid. Maksimaalne kandmismugavus tänu anatoomilisele kujule ja hingavale SofTec®-vector kootud tekstiilile. Painutusel masseerivad ortoosi eesosas oleva spetsiaalse Omega-kujulise padja sisepinnal olevad nupukesed ümbritsevaid kudesid ja kiirendavad seega paranemisprotsessi.

  • leevendab valu
  • liigutustega masseeritakse liigest
  • intelligentsed liigendid stabiliseerivad põlve kohanduva õige põlve telje järgi vastavalt 4-punkti põhimõttele
  • vähendab sääreluu nihet
  • annab lihastele liikumisvabaduse ja aktiveerib lihaseid
  • saab piirata painutust ja sirutust
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Intelligentne põlveliigese ortoos

SofTec Genu stabiliseerib põlve passiivselt ja aktiivselt, kombineerides kõva raami abil pakutava koormuse mehaanilise leevenduse ja kootud tekstiilist osa lihaseid aktiveerivad omadused. Ortoos aitab vältida valesid liigutusi, parandades samal ajal ohutut mobiliseerimist. Seetõttu vähendab see valu ja toetab paranemisprotsessi, eriti põlve eesmise ristisideme rebendi ja liigese ebastabiilsuse korral.

Põlveliigese pöördetelje asend on inimestel erinev. Seetõttu SofTec® Genu ortoos tagab stabiilsuse vastavalt 4-punkti põhimõttele. Põikisuunas mitteelastne kootud kompressioontekstiil, milles on metallist külgtoed ja neli rihma ümber reie ja sääre, luues hõõrduva ühenduse ümber põlve. See absorbeerib välist survet ja vähendab sääreluu nihet. Ortoosi “nutikad” liigendid kohanduvad automaatselt kandja individuaalse põlve pöörlemisteljega ja parandavad loomulikku liikumist. Painutamist ja sirutamist saab vastavalt vajadusele piirata 10-kraadiste sammudega. Selle elastne kootud kompressioontekstiil, mis venib ainult pikisuunas, võimaldab lihastel vabalt liikuda ja masseerib kudesid liikumise ajal. See käivitab ortoosi valu leevendava ja lihaseid aktiveeriva toime. Põlvekedra ümber olev viskoelastne padi tugevdab veelgi masseerivat efekti ja aitab luua parima istuvuse.

Saksamaa käsipalliliit on SofTec® Genu ametlikult heaks kiitnud kasutamiseks ka võistlustel ning ortoosi on lubatud kasutada ka kontaktspordialadel olümpiamängudel.

Kvaliteet edasimüüjalt

SofTec® Genu ja teised Bauerfeind tooted on saadaval koolitatud edasimüüjatelt, konsulteerivad, teostavad vajalikke mõõtmisi ja tagavad, et teie ortoos on kasutamisel mugavalt ja kindlalt ümber põlveliigese.

Näidustused:
Preoperatiivseks kasutamiseks
Sideme/ligamendi rebend
Sideme/ligamendi taastav kirurgia (sündesmoplastika)
Liigese ebastabiilsus
Liigese ebastabiilsus ristisideme rebendi tõttu
Eesmise ja tagumise ristisideme vigastused
ACL ehk eesmise ristisideme rebend
PCL ehk tagumise ristisideme rebend
ACL ja PCL ristisidemete rebendid
Kompleksne liigese ebastabiilsus
Meniski vigastused
Meniski taastamine
Meniski implanteerimine
Meniski asendamise järgselt
Meniski refikseerimine
Kollateraalsideme vigastus
“Unhappy triad” vigastus
Postoperatiivseks kasutamiseks
Liikumisulatuse piiramiseks
Mittekirurgiline ravi
Neuromuskulaarne puudulikkus

Mõõtmine

Softec Genu mõõdud

Lisainfo

Värvus

must, titaan

Suurus

1, 2, 3, 4, 5, 6

Go to Top