ErgoPad® weightflex 2 sisetallad

-10%
,

ErgoPad® weightflex 2 sisetallad

Original price was: €54,00.Current price is: €48,60.

Ortopeediline sisetald ErgoPad weightflex 2 on uusi materjale ja tootmistehnoloogiat kasutades saadud valmistada eriti õhuke, madal ja painduv. Sobib igapäevaseks kasutamiseks ja on hea lahendus neile, kes vahetavad regulaarselt jalanõusid, sest talda on lihtne võtta ühest jalanõust ja panna teise. Innovatiivne X-core südamik toetab jalavõlve ning suunab automaatselt õiget kõnnimustrit kannalt ülekandega suurele varbale. Tald on kaetud kõrgekvaliteedilise polüuretaan vahuga, mis tagab tõhusa pehmenduse kaotamata samas vastupidavust ja kasutuskestvust.

 • uudne polüuretaankate
 • sobib kasutamiseks erinevate kannakõrgustega (kasutatav ka kõrge kontsaga kingades)
 • erinevad jäikused (soft, medium, strong), mille valikul saab arvestada jalavõlvide seisundit (norm või vajunud võlvid), kehakaalu (30-130 kg) ja ravieesmärke  VAATA PILTI
 • kitsas tald on naistele ja lastele: nr 35-42
 • lai tald on meestele: nr 40-48

Kirjeldus

Kõrgekvaliteediline PU kate

Võlvid
Uue ortopeedilise tallatoe teeb eriliseks uudne “weightflex-X”südamik koos kõrgekvaliteedilise polüuretaanvahust kattega. Vastupidav polüuretaanist (PU) pealispind tagab väga hea pehmuse olenemata kihi väga

õhukesest paksusest. Nimelt uue tehnoloogia abil suudetakse teha isegi 0,5mm paksuseid lohke või toetavaid pindu just seal, kus anatoomiliselt on vaja jalale enam stabiilsust või toetust. Väikesed sensomotoorsed punktid PU pealispinnas stimuleerivad kogu kandmise aja lihaseid, mis stabiliseerib kanna ja hüppeliigese osa ning ristivõlve.

Ortopeedilise tallatoe keskmeks on uus südamik

Keskmeks on sünteetiline südamik, mis tagab aktiivse muutuva võlvide toetuse. Ühendatud on kahte tüüpi erineva tugevusastmega plastikut. Sisemine “weightflex-X” tagab muutuva toetuse olenevalt jalgade seisundist, ravieesmärkidest ning kehakaalust. Saada on pehme (soft), keskmise (medium) ja tugeva (strong) jäikusega tallatoed.

Sisseehitatud liigendid

Ortopeediline aluspõhi on lisaks painutatav pöia ja kanna piirkondades ning seega mugav kanda ka kõrgete kontsadega jalanõudes.

Erilised omadused

 • aluspõhi on valmistatud kahte tüüpi erineva tugevusastmega kõrgekvaliteedilist plastikut koos kasutades
 • “weightflex-X” südamik tagab muutuva aktiivse toetuse
 • sisseehitatud liigendid pöia ja kanna piirkondades
 • pealispinna pehme PU kate
 • Weightflex 2 südamik

 1. Painduv ortopeediline südamik:
  Painduv ortopeediline “weightflex-X” südamik on kolme erineva jäikusega, toetab pikivõlve ning tagab optimaalse kõnnimustri suunaga kannalt suurele varbale.
 2. Liigendid:
  Ortopeediline tallatugi on painutatav kanna ja pöia osas ning on seega kantav ka kõrgete kontsadega kingades.
 3. Arvestab anatoomiat:
  Aluspõhja esiserv on väga õhuke ja jälgib anatoomilist piirjoont jättes metatarsaal-varba liigesed vabaks.
 4. Vähendab koormust viiendale metatarsaalliigesele :
  Viienda metatarsaalluu all on ortopeedilise tallatoe välimine serv madalam võttes arvesse selle piirkonna biomehaanikat.

Valiku põhimõtted

Valikus on kaks talla laiust. Kitsam tald on naistele: nr 35-42 ja laiem tald on meestele: nr 40-48.

Valides on esimeseks kriteeriumiks, et tallatoe südamiku jäikus oleks vastavalt kehakaalule. Tüüpiliseim tallatugi on MEDIUM jäikusega. Alla 70 kg inimestele piisab SOFT jäikusega toetusest ja üle 100 kg on vajalik STRONG jäikus.

Teine valiku kriteerium on taldade “tervis” ehk kui võlvid on madaldunud, siis valida tugevam tald. Näiteks 85 kg kaaluv, kuid vajunud jala võlvide korral valida jäigem ehk STRONG südamikuga tald.

1. valides arvesta enda kehakaalu ja…

2. …kas tallatugi peab enam painduma (aktiivne liikumine, kepikõnd) või toetama (lampjalgsus, vajunud võlvid)

Lisainfo

Jalanumber

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Talla jäikus

soft, medium, strong

Shopping Cart
ErgoPad® weightflex 2 sisetallad
Original price was: €54,00.Current price is: €48,60.Vali
Scroll to Top