ErgoPad® run & walk

,

ErgoPad® run & walk

66,00

Tallatugi jooksmiseks, matkamiseks ja kõnnitreeninguteks!

ErgoPad run & walk sporditallad tagavad mugava ja pehmendatud sammu joostes, matkates ja kõndides. Tallad toetavad õiget liigutuste järjekorda ja tõstavad jala mugavust spordijalatsites. Sporditalla südamik koos sisemise X-kujulise mooduliga muudab selle ainulaadseks. ErgoPad run & walk soodustab aktiivselt jala loomulikku liikuvust, tagades pikema valuvaba jõudluse. Sporditalla pind on mõeldud sportlike tegevuste toetamiseks. Polüuretaanist polsterdus jalalaba ees-ja tagaosas summutab kannalööki ja varba äratõuget. Madal kannakausi kuju siiski stabiliseerib jalga ja toetab hüppeliigest. Väikesed täpid stimuleerivad jalalihaseid, parandades seeläbi motoorikat. ErgoPad run & walk pealmine antibakteriaalne kate sobib suurepäraselt sportlikuks tegevuseks pärssides ebameeldiva lõhna teket.

ErgoPad® run & walk tallatugi:

  • on mugav ning parandab tunnetust liikumisel
  • stimuleerib tallavõlvide lihaseid ning parandab motoorset funktsiooni
  • pealispind on antibakteriaalne ning hoiab ära ebameeldivate lõhnade tekke
  • sobib enamustesse jooksu- ja matkajalanõudesse

Kirjeldus

Parem liikumismugavus pikkadel distantsidel!

Jooksmine, matkamine ning kõnnitreening – regulaarsed ja korduvad toefaas ning hoofaas koos mõningase külgsuunas liikumisega. Selline lineaarne liikumismuster koormab jalalaba, hüppeliigest ning kanna-kontsluu liigest eriti just pikkadel distantsidel, põhjustades kroonilist kanna-ja hüppeliigese valu ning Achilleuse kõõluse ja sääreluuga seonduvaid probleeme. ErgoPad run & walk neutraliseerib neid üleliigseid koormavaid mõjusid läbi spetsiifiliselt paigutatud pehmendavate piirkondade jalalabal ning ümber kanna. Nii tagatakse suurem kasutusmugavus eriti just pikkadel distantsidel.

Parem toetus ja sooritus

Weightflex-X spetsiaalne südamik on valmistatud kahest erinevate omadustega plastikust. Selline plastikute kombinatsioon ning X-kuju modifikatsioon tagavad parema stabiilsuse ning ka painduvuse samaaegselt: toetatakse tallavõlve, kuid ei piirata loomulikku pöia liikumist. Nii saavutatakse väiksem tallavõlvide lihastele mõjuv koormus ja aeglasem väsimine. Lisaks on tallatoe pealispinnal stimuleerivad punktid lihastele läbi mille paraneb ka motoorne sooritus.

Tallatugi on kaetud vastupidava pehme polüuretaanvahuga. Kasutatud patenteeritud materjalidel on väga head löögi summutamise omadused hoolimata õhukesest disainist.

1.  kanna pehmendus– neutraliseerib kannalöögi ja äratõuke impulsse

2. madal kannakauss – juhib ja stabiliseerib jalga liikumise ajal

3. propriotseptiivsed punktid – stimuleerivad tallavõlvi lihaseid, et parandada hüppeliigese stabiilsust

4. antibakteriaalne pealmine kate – hoiab ära ebameeldivate lõhnade tekke

5. Weightflex® X-tehnoloogia – toetab jalgade loomulikku liikumist kõnnil ja jooksmisel

Näidustus

Pehmema plastiksüdamikuga sporttald toetab loomulikku jalalaba väände-dünaamikat ja liikumist seda suunates ning tagab väiksema energiakulutuse ja aeglustab väsimuse sümptomite teket.

Lisainfo

Jalanumber

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Shopping Cart
ErgoPad® run & walkErgoPad® run & walk
66,00Vali
Scroll to Top