ErgoPad® run & walk

55,00

Tallatugi jooksmiseks, matkamiseks ja kõnnitreeninguteks!

Jooksmine, matkamine ja kõnnitreening (kepikõnd) on aktiivsed tegevused, millel on üks sarnasus: koormavad ka jalgu ja võlve kannalöögi ning äratõuke faasides.ErgoPad run & walk tallatugi pehmendab neid löögi ja väände impulsse pöias ning hüppeliigeses ja kanna-kandluu liigeses. Kasutaja tunneb esiteks mugavust talla paindumisel ning weightflex® südamiku toetust võlvidele. Nii parandatakse loomulikku jalalaba liikumise dünaamikat jooksul ja kõnnil.

 

ErgoPad® run & walk tallatugi:

  • on mugav ning parandab tunnetust liikumisel
  • stimuleerib tallavõlvide lihaseid ning parandab motoorsed funktsiooni
  • pealispind on antibakteriaalne ning hoiab ära ebameeldivate lõhnade tekke
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Parem liikumismugavus pikkadel distantsidel!

Jooksmine, matkamine ning kõnnitreening – regulaarsed ja korduvad toefaas ning hoofaas koos mõningase külgsuunas liikumisega. Selline lineaarne liikumismuster koormab jalalaba, hüppeliigest ning kanna-kontsluu liigest eriti just pikkadel distantsidel: põhjustades kroonilist kanna-ja hüppeliigese valu ning Achilleuse kõõluse ja sääreluuga seonduvaid probleeme. ErgoPad run & walk neutraliseerib neid üleliigseid koormavaid mõjusid läbi spetsiifiliselt paigutatud pehmendavate piirkondade jalalabal ning ümber kanna. Nii tagatakse suurem kasutusmugavus eriti just pikkadel distantsidel.

Parem toetus ja sooritus

Weightflex-X spetsiaalne südamik on valmistatud kahest erinevate omadustega plastikust. Selline plastikute kombinatsioon ning X-kuju modifikatsioon tagavad parema stabiilsuse ning ka painduvuse samaaegselt: toetatakse tallavõlve, kuid ei piirata loomulikku pöia liikumist. Nii saavutatakse väiksem tallavõlvide lihaste koormus ja aeglasem väsimine. Lisaks on tallatoe pealispinnal stimuleerivad punktid lihastele läbi mille paraneb ka motoorne sooritus.

Sobib enamustesse jooksu- ja matkajalanõudesse

Tallatugi on kaetud vastupidava pehme polüuretaanvahuga. Kasutatud patenteeritud materjalidel on väga head löögi summutamise omadused hoolimata õhukesest disainist.

Madala konstruktsiooniga ErgoPad run & walk sobib enamustesse jooksu- ja matkajalanõudesse.

 

ErgoPad_run-walk

1. Pehmendus – neutraliseerib kannalöögi ja äratõuke impulsse

2. weightflex X- tehnoloogia – toetab loomulikku jalalaba liikumist

3. Kanna toestus – ümbritseb kanda ja suunab liikumist

4. Propriotseptiivsed punktid – stimuleerivad tallavõlvi lihaseid ja parandavad motoorset funktsiooni

5. Antibakteriaalne kattepind – hoiab ära ebameeldivate lõhnade tekke

 

Meditsiiniline näidustus

 

Asümmeetriline X-kujuline südamik toetab loomulikku jalalaba spiraalset väände-dünaamikat ja liikumist seda suunates ning tagab väiksema energiakulutuse ja aeglustab väsimuse sümptomite teket.

Lisainfo

Jalanumber

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Go to Top