ErgoPad® ball & racket

,

ErgoPad® ball & racket

66,00

Tallatugi sportmängudeks!

ErgoPad® ball & racket ortopeediline tallatugi välja töötatud spetsiaalselt pallimängude ja reketimängude jaoks, nt korvpall, käsipall, võrkpall, tennis, sulgpall ja squash. Tugi toetab jalalaba ja hüppeliigest kiiretel pidurdamistel ja pööretel. Innovatiivne weightflex® südamik toetab jalavõlve ning tagab loomuliku jalalaba liikumismustri kannalt suurele varbale. Nahasõbralik uudne polüuretaanist pehme vaht võimaldab toota õhukest, kuid väga effektiivselt lööke summutavat tallatuge.

ErgoPad® ball & racket:

  • stabiliseerib hüppeliigest ning kandluu-kontsluu liigest
  • stimuleerib talla lihaseid ning parandab motoorset sooritust
  • pealispind on antibakteriaalne ja pärsib ebameeldivate lõhnade teket.

Kirjeldus

Optimaalne jala stabiilsus kiiretel liikumissuundade muutmisel

Kiired pidurdamised ja pöörded on tüüpilised sisespordialade ning pallimängude puhul, mis koormavad tugevalt jalalaba ning liigeseid ja sidemeid.

ErgoPad ball & racket sport-ortoosi kannaosa stabiliseerib kontsluu-kandluu- ning hüppeliigest. Väikesed punktid stimuleerivad talla lihaseid ning parandavad motoorset sooritust. Varvaste alune kõrgendus venitab III, IV ja V varvast hoides ära krampide tekke ning suurendades talla ja jalanõu kontaktpinda.

Painduv, kuid stabiilne: ortopeediline südamik

Innovatiivne weightflex-X sünteetiline südamik on valmistatud kahest erineva tugevuse ja jäikusega plastikust. Selline kombinatsioon X-kujulises südamikus tagabki üheaegselt stabiilsuse ja painduvuse. See võimaldab tallavõlvide tõhusa toetuse loomulikku liikuvust piiramata.

Mahub enamikesse spordijalanõudesse

Tänu ErgoPad® ball & racket pehmest polüuretaanvahust õhukesele kattele on valmistamisel suudetud vähendada tallatoe kõrgust ning seetõttu mahub enamikku pallimängude ja saalimängude jalanõudesse.

1. Kõrgem kannakauss – ümbritseb kanda ja stabiliseerib hüppeliigest külgsuunas liikumisel, startimisel ja pidurdamisel
2. Sensomotoorsed punktid – stimuleerivad tallavõlvide lihaseid ja parandavad motoorset funktsiooni
3. Varvaste alune kõrgendus – venitab väikseid varbaid ning suurendab kontakti jalgade ja jalanõude vahel ja vähendab Achilleuse kõõluse koormust
4. Antibakteriaalne pealispind – pärsib ebameeldivate lõhnade teket
5. Weightflex® tehnoloogia – toetab jalgade loomulikku kand-varvas liikuvust

Meditsiiniline näidustus

  • Asümmeetriline X- kujuline südamik toetab loomulikku spiraalset jalalaba dünaamikat ja liikuvust seda õigesti suunates ja väiksema energiakuluga vastu töötades.
  • Aeglustab lihaste väsimist.

Lisainfo

Jalanumber

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Shopping Cart
ErgoPad® ball & racket
66,00Vali
Scroll to Top