,

ErgoPad® ball & racket

59,00

Tallatugi sportmängudeks!

ErgoPad® ball & racket ortopeediline tallatugi välja töötatud spetsiaalselt pallimängude ja reketimängude jaoks, nt korvpall, käsipall, võrkpall, tennis, sulgpall ja squash. Tugi toetab jalalaba ja hüppeliigest kiiretel pidurdamistel ja pööretel. Innovatiivne weightflex® südamik toetab jalavõlve ning tagab loomuliku jalalaba liikumismustri kannalt suurele varbale. Nahasõbralik uudne polüuretaanist pehme vaht võimaldab toota õhukest, kuid väga effektiivselt lööke summutavat tallatuge.

ErgoPad® ball & racket:

  • stabiliseerib hüppeliigest ning kandluu-kontsluu liigest
  • stimuleerib talla lihaseid ning parandab motoorset sooritust
  • pealispind on antibakteriaalne ja pärsib ebameeldivate lõhnade teket.
Tootekood: - Kategooriad: ,

Optimaalne jala stabiilsus kiiretel liikumissuundade muutmisel

Kiired pidurdamised ja pöörded on tüüpilised sisespordialade ning pallimängude puhul, mis koormavad tugevalt jalalaba ning liigeseid ja sidemeid.

ErgoPad ball & racket sport-ortoosi kannaosa stabiliseerib kontsluu-kandluu- ning hüppeliigest. Väikesed punktid stimuleerivad talla lihaseid ning parandavad motoorset sooritust. Varvaste alune kõrgendus venitab III, IV ja V varvast hoides ära krampide tekke ning suurendades talla ja jalanõu kontaktpinda.

Painduv, kuid stabiilne: ortopeediline südamik

Innovatiivne weightflex-X sünteetiline südamik on valmistatud kahest erineva tugevuse ja jäikusega plastikust. Selline kombinatsioon X-kujulises südamikus tagabki üheaegselt stabiilsuse ja painduvuse. See võimaldab tallavõlvide tõhusa toetuse loomulikku liikuvust piiramata.

Mahub enamikesse spordijalanõudesse

Tänu ErgoPad® ball & racket pehmest polüuretaanvahust õhukesele kattele on valmistamisel suudetud vähendada tallatoe kõrgust ning seetõttu mahub enamikku pallimängude ja saalimängude jalanõudesse.

1. Kõrgem kannakauss – ümbritseb kanda ja stabiliseerib hüppeliigest külgsuunas liikumisel, startimisel ja pidurdamisel
2. Sensomotoorsed punktid – stimuleerivad tallavõlvide lihaseid ja parandavad motoorset funktsiooni
3. Varvaste alune kõrgendus – venitab väikseid varbaid ning suurendab kontakti jalgade ja jalanõude vahel ja vähendab Achilleuse kõõluse koormust
4. Antibakteriaalne pealispind – pärsib ebameeldivate lõhnade teket
5. Weightflex® tehnoloogia – toetab jalgade loomulikku kand-varvas liikuvust

Meditsiiniline näidustus

  • Asümmeetriline X- kujuline südamik toetab loomulikku spiraalset jalalaba dünaamikat ja liikuvust seda õigesti suunates ja väiksema energiakuluga vastu töötades.
  • Aeglustab lihaste väsimist.
Jalanumber

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Shopping Cart
Scroll to Top