ErgoPad® ski & skate

55,00

Bauerfeind AG on ainuke ametlik Friends of Games koostööpartner Sochi olümpiamängudel. Sellega seoses toimus ErgoPad® ski & skate, kõige uuema Bauerfeind AG sisetalla maailma esmaesitlus 07.10.2013. Talda on testinud Saksamaa olümpiakoondis ning väljatöötamisel on koostööd tehtud manuaalterapeutidega. Antud tald on esimene spetsiaalne spordiala spetsiifiline sisetald ning teistele spordialadele on lisa oodata 2014. aastal.

 

Mäesuusatamine, lumelauaga sõit, jäähoki, uisutamine – külgsuunas kaldumine ja samas muutuv surve talla eri piirkondadele talispordialade puhul koormab eriti tugevalt tallavõlve ja liigeseid just staatilises asendis.

 

Uus ErgoPad® ski & skate ortopeediline talispordi tallatugi on välja töötatud spetsiaalselt talispordialade liikumist ja raskuste ülekandmise spetsiifikat silmas pidades. Painduvamast plastikust patenteeritud weightflex-X südamik toetab jalavõlve, loomulikku spiraalset jalalaba dünaamikat ja liikumist. Sellega vähendatakse tallale ja hüppeliigesele mõjuvaid väändejõude, aeglustatakse lihaste väsimist, parandatakse sooritusvõimet ja ennetatakse ülekoormuste teket.

  • Lihasaktivatsioon ja mugavus – sensomotoorsed punktid stimuleerivad jalatalla lihaseid ning soojapidav pealispinna kate hoiab jalad soojana.
  • Kontroll ja kindlus – varvaste kõrgendus venitab varbaid ja vähendab kannakõõluse koormust ning kõrgendatud välisservaga kannaosa stabiliseerib külgsuunas kaldumisel ja liikumisel.
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

ErgoPad® ski & skate on välja töötatud spetsiaalselt talispordialade liikumist ja raskuste ülekandmise spetsiifikat silmas pidades. Sobib mäe- ja murdmaa suusatamiseks, jäähoki mängimiseks ning uisutamiseks ja lumelauaga sõitmiseks. Tald on kaetud patenteeritud PU vahuga, mis annab hea pehmenduse ning põhjas on kasutatud Weightflex® Technology südamikku spordispetsiifilise painduvuse saavutamiseks.

Võlvide anatoomiat ja mehhaanikat silmas pidades on saavutatud suurem talla kontaktpind, mis koos sensomotoorsete punktidega annavad parema lihaskoordinatsiooni ja kontrolli ning seeläbi suurema liigeste stabiilsuse külgsuunas liikumisel ja kaldumisel.

ErgoPad® ski & skate talla disaini kontseptsioon ja eesmärk on vähendada lihaste väsimust ning parandada seeläbi sooritusvõimet. Patenteeritud Thermolite® fabric kiud tagab ka ideaalse termoisolatsiooni ja seeläbi suurema kasutusmugavuse.

1. Kannaosa – tagab parema stabiilsuse külgsuunas kaldumisel
2. Weightflex® tehnoloogia – toetab jala loomulikku liikumist
3. Sensomotoorsed punktid – stimuleerivad jalalaba lihaseid
4. Hingav pealispind– tagab soojaisloatsiooni
5. Varvaste kõrgendus – vähendab kannakõõluse koormust ja suurendab jalalaba kontaktpinda

Meditsiiniline näidustus

  • ErgoPad® ski & skate talla disaini kontseptsioon ja eesmärk on vähendada lihaste väsimust ning parandada seeläbi sooritusvõimet
  • Vigastuste ennetamine: Achilleuse kõõluse probleemid, sääreluu valu, kanna valu, mittespetsiifilised jalalaba ja kanna kaebused
  • Jala stabiilsuse parandamine liikumisel

Lisainfo

Jalanumber

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Go to Top