EMMA HOLLY
Armiteraapia spetsialist ja koolitaja (Inglismaa)

“Terapeudide õpetamine armide mõju vähendamiseks ja läbi selle aidata edendada taastumist, on väga rahuldust pakkuv töö”

Emma Holly on tugeva mainega armiteraapia spetsialist ja koolitaja koos laieneva juhendajate meeskonnaga nii Inglismaal kui ka väljaspool. Tema kursustele on registreerunud ĂĽle 2000 erinevate teraapiavaldkondade spetsialiste, sealhulgas fĂĽsioteraapia, massaaĹľi, lĂĽmfidrenaaĹľi ja muude teraapiate erialadelt. Emma käivitas oma teraapiakoolituste kooli 2017. aastal ja on rahvusvaheliselt rääkinud armide teemal, sealhulgas “Scars 2023” Berliinis, korraldanud töötubasid Australasian Lymphology Symposium’il 2023. a. Aucklandis, töötubasid ja paneele Inlglismaal Therapy Expo’l 2021, 2022 ja 2023 aastal, Sports Massage Association (SMA) konverentsil 2017 ja 2019 ja esinenud The Federation of Holistic Therapists (FHT) koolituskongressil 2019. aastal. Tal on kliiniline praksis Londoni kuulsaimal tervishoiutöötajate tänaval – Ten Harley Streetil. Lisateavet tema erakliinikute kohta leiate kodulehelt www.restoretherapyclinic.co.uk.

2016. aastal sai Emma esimest korda riiklikus ajakirjanduses kajastust Sharon Wheeleri “ScarWork™”-is ning on oma tööga jätkuvalt kogunud tuntust ja on võitnud FHT poolt Complementary Therapist of the Year tiitli oma töö eest armide ja taastumisega. Emma on välja töötanud oma programmi, mis on inspireeritud tema varasemast ScarWork™-is õppimisest, kuid soovis pakkuda armide ravile avatumat ja kliendikesksemat lähenemist, rõhutades varajase sekkumise ja armi koduse hoolduse tähtsust, et nii koostöös ennetada tĂĽsistusi. Restore Scar Therapy koolitusprogramm tutvustab mitmeid ravivariante läbi armiteraapia põhi-, praktiku- ja spetsialistikursuste.

Heategevus on Emma jaoks väga oluline. 2016. aastal asutas ta kohaliku heategevusorganisatsiooni juurde esimese ScarWorki kliiniku. Olles tunnistajaks, millist mõju see omas, hakkas ta annetustena läbi viima koolitusi fĂĽsioterapeutidele ja toetava ravi personalile teistes vähipatsientidega tegelevates heategevusorganisatsioonides, sealhulgas Peace Hospice, Breast Cancer Haven, Christie NHS Trust Manchester, The Mulberry Centre, St Christopher’s, Shooting Star Chase ja Trinity Hospice. Muu heategevustöö on hõlmanud reisimist Bosniasse, et ravida mõnede sõjaohvrite arme (Healing Hands Network Organisatsiooni kaudu). Läbi Help for Heroes kaudu on Emma organiseerinud ScarWork™ terapeutide meeskonna, kes annetas 2017. a., 2018. a., 2019. a. ja 2020. a. aastal Invictus Gamesi sportlastele ĂĽle 550 raviprotseduuri. 2023. aastal toetasid Emma ja tema õpetajate meeskond põletuspatsientide heategevusorganistasiooni Dan’s Fund for Burns, annetades ĂĽle 40 armiteraapia protseduuri põlengutes ellujääjatele.

Shopping Cart
Scroll to Top