GenuTrain põlveortoos Eesti Haigekassa soodustusega.

Eesti Haigekassa soodustusega põlveortoos GenuTrain on kõikidele kehaliselt aktiivse eluviisiga inimestele korduvate vigastuste profülaktikaks ja ülekoormusvigatuste raviks. Põhilised näidustused on: tendomüopaatia, põlvesidemete kinnituskoha degeneratsioon, meniskopaatia, artriit, traumajärgne ja operatsioonijärgne ärritus ning korduv põlvevalu, ebastabiilsuse tunne põlveliigeses, põlve nihestused ja venitused, operatsioonile eelnev või järgnev turse ja põletik, Osgood- Schlatteri sündroom, degeneratiivsed liigesehaigused (osteoartriit).

Liigutuse ajal tekitab survepadi survet ja masseerib pehmeid kudesid parandades liigesekapsli vereringet ja lümfiringet. See vähendab turset, leevendab valu, parandab liigese tunnetust ja vähendab põlvekedra koormust muutes liikumise meeldivaks ja ohutuks.

  1. Spiraalsed külgedel paiknevad aasadega toed, mis aitavad ortoosi kergelt ja kiirelt jalga panna.
  2. Vähendatud survega pehmem põlve tagumine osa parandab liikuvust ja kasutusmugavust.
  3. Hingav ja niiskust läbi laskev eri suundades erineva venivusega lihaste anatoomiat jälgiv survega kootud kangas, mis on masinaga pestav ja säilitab elastsuse ja funktsionaalsuse vähemalt 6-12 kuud (olenevalt kasutamisest).
  4. Viskoelastne OMEGA kujuline põlveketra stabiliseeriv ja põrutusi absorbeeriv survepadi.
  5. Meniski esiservadele survet tekitavad ”tiivad” sensomotoorse valu leevendamiseks.
  6. Põlvekedra alaosa “Hoffa” rasvapadjale survet ja toestust tekitavad pehmendused valu leevendamiseks.

Tule proovi ise ja tunne taas rõõmu liikumisest!

GenuTrain E-poes

Shopping Cart
Scroll to Top