Palju õnne! 6 aastat!

Reio Vilipuu Taastusravikliinik saab täna 6. aastaseks!

Algus sai ideest 2013. aasta augustis ja asjade kokkulangemine ja usk ettevõtmise õnnestumisse oli pööraselt suur. Tundsin, et nüüd on see õige aeg. Lükke andis ka Bauerfeind AG pakkumine olla eksklusiivõigustega esindaja Eestis ning VÕTTA või JÄTTA. Otsustatud. Suur tänu ehitus- ja viimistlustööde  organiseerimise eest Jaanus Milkopile. Lisaks tänud oma õele Kertu Vilipuule, et ta jaksas minuga ka öösiti kõike seda visiooni kokku panna ning Maigo Rienerile kogu toe eest ning oma perele!

Bauerfeindi ortoosi- ja tursekeskuse avamine oli 20.03.2014 Pärnu mnt 76. Müügis olidgi meditsiinilised kompressioonravitooted, ortoosid ja ortopeedilised tallatoed. Aga oluline oli selle kõige juures taastusravi pool ja suur tänu siinkohal Merit Rohile, kes minusse uskus! Suur tänu, et minuga ühte paati hüppasid!

Juurde tuli 2016 aastal meile tootevalikusse ANITA Dr Helbig GmbH rinnaproteesid, taskutega rinnahoidjad ning taskutega ujumisriided ja ruumi puuduse tõttu otsisime endale uut asukohta. Ma ei mäleta, kes seda soovitas (tuletagu ise meelde), aga Raul Niinega kohtumise järel oli selge, et muutus tuleb 2017 ajal. 07.09.2017 avasime Kotka Tervisemajas juba Reio Vilipuu Taastusravikliiniku 180 ruutmeetril ning sellega suurenesid meie võimalused arendada veelgi paremat onkoloogiliste patsientide taastusraviteenust ja lisateenuseid. Selle kaasaegse kliinikuga oleme kõik koos arenenud ning müünud õigeid ja väärt tooteid. Alates 2020 lisandusid Belgia tootja NAQI nahahooldustooted, millest olulised on meile armiteraapia õlid ja nahahooldustooted kiiritusravi ajal ja järel ning naha niisutajad, mida kasutada kompressioonravitoodetega.

Tänan kõiki oma praeguseid ja endisi kolleege: Merit Rohi, Kadri Laas, Dmitri Kurganov, Gleb Sljusartšuk, Diana Leht, Kertu Vilipuu, Agne Riener ja Maigo Riener! Suur tänu kõigile inimestele, kes on sellel ajal meiega seotud olnud!

Suur aitäh kõikidele toredatele patsientidele ja klientidele!

Kui see COVID 19 on möödas, siis naaseme oma tavapärase töörütmi juurde ja sööme koos torti!

Shopping Cart
Scroll to Top