Tursekeskus OÜ — это компания, основанная в 2013 году. Наша миссия — предлагать пациентам комплексное лечение: профессиональные реабилитационные услуги и высококачественные вспомогательные средства. Мы предлагаем активное онкологическое лечение, реабилитацию после различных операций, травм вызванных перегрузкой, а также лечение отеков, вызванных хроническими заболеваниями. Для достижения наилучших послеоперационных результатов мы рекомендуем вам проконсультироваться перед операцией, чтобы не откладывать начало реабилитации (особенно важно при крупных операциях, таких как рак простаты, рак груди и гинекологические операции). Являясь единственным представителем Bauerfeind AG в Эстонии, мы продаем медицинские вспомогательные средства, произведенные в Германии — изделия для компрессионного лечения (в т.ч. со скидкой Больничной кассы Эстонии), подошвы, стельки и различные ортезы (в т.ч. со скидкой Департамента социального страхования). Женщинам, прошедшим курс лечения рака груди, мы предлагаем наружные протезы груди Anita Dr. Helbig GmbH различных форм, веса и размеров, произведенные в Австрии и Германии (в том числе со скидкой от Департамента социального страхования), а также идеально подходящие к ним нижнее белье, спортивную одежду и купальники. Мы единственные в Эстонии, кто использует 3D-технологию BodyTronic 600 для выбора наиболее подходящих изделий для медицинской компрессионной терапии и систему BodyTronic 150 с сенсорными стельками для измерения нагрузки на стопу и анализа ходьбы.

Наши работники

Reio Vilipuuu (Eesti, Vene, Inglise, Soome)
Reio Vilipuuu (Eesti, Vene, Inglise, Soome) Füsioterapeut, juhatuse liige
Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala (2010), lümfiterapeudi täiendkoolitused (2013) ja sooritanud lümfiterapeut, tase 6 eksami (2015) ning Soomes lümfiterapeudi täiskoolitus ning tasemeeksami (2016). Olen töötanud füsioterapeudina Ida-Tallinna Keskhaigla anestesioloogia-intensiivravi, onkokirurgia, veresoonte-ja üldkirurgia, uroloogia ning lülisamabakirurgia osakondades. Sellest ajast alates on huvitanud vähihaigete patsientide taastusravi vahetult lõikuse järgselt ning keemia-ja kiiritusravi ajal. Leida lahendusi, kuidas maksimaalselt hea elukvaliteti saavutada nõustamise, füsioteraapia, armiteraapia, lümfiteraapia ning abivahendite abil. Alates 2015. a töötan ka Docrates Cancer Centeris Soomes, et täiendada end pidevalt rinnavähi ja eesnäärmevähi taastusravi teemadel ning omandada uusi oskusi, nt. armiteraapia.
Lülisambakirurgia patsientidega töö vahetult operatsioonide järgselt osakonnas ning ambulatoorselt, suurendas huvi just seljaga seotud vigastuste ennetuse ning seljaergonoomika vastu. Põhjaliku nõustamise, rühi hindamise, terapeutiliste harjutuste ning manipulatsioonidega saab aidata kroonilise või ägeda seljavaluga patsiente.
Ergonoomikaga seondub ka tööergonoomika- pikk seismine või istumine on üks turseid põhjustav ning seeläbi elu- ja töökvaliteeti (tööviljakust) vähendav töö osa. Nõustan surveravi osas erinevate veenihaiguste ja lümfihaiguste korral ning teostan lümfimassaazi ja lümfiteraapiat.

Kõikide antud teemade osas viin läbi ka koolitusi ja loenguid.

Merit Rohi (Eesti, Inglise, Vene)
Merit Rohi (Eesti, Inglise, Vene) Füsioterapeut
Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala (2010), lümfiterapeudi täiendkoolitused (2014) ja sooritanud lümfiterapeut, tase 6 eksami (2015), armiteraapia ja jäikade lümfisoonte ehk Axillary Web Syndrom käsitluse koolitusi Docrates Cancer Centeris Soomes. Töötan Reio Vilipuu Taastusravikliinikus alates 2013. a. Nõustan surveravi osas erinevate veenihaiguste ja lümfihaiguste korral ning teen lümfimassaazi ja lümfiteraapiat traumajärgselt, vähihaiguse komplikatsioonina või muul põhjusel tekkinud tursete ravieesmärgil. Nõustamise, rühi hindamise, terapeutiliste harjutuste ning manipulatsioonidega aitan kroonilise või ägeda seljavaluga patsiente ja teiste kehapiirkondade liiges- või lihasprobleemide korral.
Teostan jalatalla koormus- ja kõnniuuringut, nõustan ja aitan valida õigeid abivahendeid: tallad, ortoosid, meditsiinilise kompressioonravi tooted. Viimaste puhul ka Eesti Haigekassa soodustusega mõõdu järgi tehtud eritööde tellimine.
Gleb Sljusartšuk (Eesti, Vene, Inglise)
Gleb Sljusartšuk (Eesti, Vene, Inglise) Füsioterapeut
Gleb on omandanud Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudis bakalaureusekraadi. Lõputöö teemaks oli “Reieluu proksimaalse osa murru taastusravi”, kus käsitles nii taastusravi kui ka just ennetustöö olulisust. Oma spetsialiseerumise suundadeks on ta valinud traumatoloogiat ning muskoloskeletaalset füsioteraapiat. Spetsialiseerumise kontekstis läbinud traumatoloogilise ning muskoloskeletaalse füsioteraapia koolitusi, assisteerinud mitmeid plaanilisi traumatoloogilisi operatsioone.
Gleb omandas töökogemusi eritasandi haiglate ambulatoorsetes ja statsionaarsetes osakondades, töötas meistriliiga ning rahvusvahelisel tasemel mängivate võistkondadega.

Lisaks lööb kaasa Eesti Päästemeeskonna meditsiinilise üksuse
tegevustes füsioterapeudi rollis.

Всеволод Швариков (русский, английский, эстонский)
Всеволод Швариков (русский, английский, эстонский)Массажный терапевт, Специалист анализа ходьбы и бега

Всеволод учился и работал последние 6 лет в Лондоне, где работал массажистом, физиотерапевтом и специалистом анализа ходьбы и бега. Всеволод анализирует вашу ходьбу и бег, находит технические ошибки и слабые места. Создаёт программу физиотерапевтических упражнений направленных на уменьшение боли, мышечный дисбаланс и асиммитрию, также фокусируется на реабилитации и предотвращении травм. Он также работал в Лондоне с посттравматическими пациентами, а также со спортсменами-любителями и профессиональными спортсменами.

Kadri Laas (Eesti, Vene, Inglise)
Kadri Laas (Eesti, Vene, Inglise) Tootekonsultant
Diana Leht (Eesti, Vene, Inglise )
Diana Leht (Eesti, Vene, Inglise )Психологическая консультация
Diana on kolme imelise lapse ema. Ta on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia diplomiõppe ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ämmaemanda eriala, mõlemad õpped olid teadlikud valikud. Aastatel 2006-2018 on läbinud erinevaid koolitusi oma õpitud erialadega seotult nii Eestis kui ka välismaal.
Hektel töötab Ida-Tallinna Keskhaiglas ämmaemandana noortenõustajana noorte nõustamise kabinetis ja perekooli koolitajana. Kuulub Seksuaaltervise Liitu, kus on koolitaja, psühholoogiline nõustaja ning internetinõustaja. On teinud erinevaid koolitusi ning teeb tänaseni. Lastele, noortele on andnud loenguid, kus on käsitletud järgnevaid teemasid: murdeiga, seksuaalsus, seksuaalsuse areng, meeldimine, suhted, lugupidav suhtlemine, armastus, turvalisus, enese ja teise hoidmine, austamine, rasedus, sünnitus.
Perekoolis annab loenguid teemadel: tugiisiku abi sünnitusel, sünnitus, sünnitusvalude leevendamine, lapseootus. On olnud ka imetamisnõustaja ja teinud ka imetamisega seotud loenguid. Lisaks on andnud Mainori Majanduskõrgkoolis psühholoogia loenguid ja koolituanud perearste, pereõdesid, ämmaemandaid rasedusaegsete ja sünnitusjärgsete meeleolude osas ning lapsevanemaid teismeliste arengust, laste ja noorte seksuaalsest arengust, väärkohtlemisest. 2011-2017. a juhtis Ida-Tallinna Keskhaiglas perekooli, millest Isikliku elukorralduse muutuse tõttu loobus. Alates 2006. aastast on viinud läbi rasedate joogat ja sünnituseks ettevalmistavat võimlemist.
Diana on andnud ka välja jooga raamatu lapseootajatele.
Maigo Riener (Eesti, Vene, Inglise, Soome, Rootsi)
Maigo Riener (Eesti, Vene, Inglise, Soome, Rootsi) Onkoloogilise ravi ja taastusravi konsultant
Olen diplomeeritud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arstiteaduse erialal (MD, 2009) ja lõpetanud onkoloogia residentuuri (2013). Töötan Kymsote keskhaiglas (Kotka, Soome) onkoloogina keemia-ja kiiritusravi alal.
Birdy aka Böörds
Birdy aka BöördsExecutive Happiness Provider / Juhtiv Õnne Pakkuja
Birdy ülesanne on olla olemas neile patsientidele, kes seda vajavad.
See võiksid olla Sina
See võiksid olla Sina
Ootame oma kollektiivi füsioterapeute, lümfiterapeute ja massööre. Võta ühendust e-maili teel reio@taastusravikliinik.ee.