Bauerfeind

Bauerfeind AG on perefirma, mille ajalugu algab 1920ndatel aastatel Zeulenrodas Ida-Thuringias Saksamaal meditsiiniliste kompressioonsukkade tootmisega. 1999. a  loodud uurimis- ja arenduskeskus Bauerfeind Innovation Center on kõikide toodete uuenduslike omaduste ja patenteeritud uudsete lahenduste ja materjalide looja. Seetõttu ollakse meditsiiniseadmete tootjana üks eesrindlikumaid maailmas ja võidetud korduvalt iF gold award, iF product design award ja red dot award auhindu.

2010 a. veebruaris toimunud Vancouveri (Kanada) taliolümpiamängudel oli Bauerfeind esimest korda olümpia korralduskomitee ametlik partner ja 2012. a. suvel oli Bauerfeind AG Londoni olümpiamängude ainuke ametlik abivahendite tarnija kõikidele sportlasele ning on olnud seda jätkuvalt tänaseni.

Täna on ettevõtte kolm suurt tooterühma meditsiinilised kompressioonravitooted, ortoosid ja tallatoed ning kõik on täna ka Eestis saadaval. Kohapeal on võimalik kasutada tipptehnoloogiat: 3D keha ümbermõõtude mõõdistamine ning 3D jalatalla koormus- ja kõnnianalüüs sensortaldadega.

Oleme Bauerfeindi eksklusiivõigustega esindaja Eestis.

Anita

Anita Dr. Helbig Gmbh on traditsiooniline perefirma, mis asub Brannenburgis Ülem-Baieris ja mida juhib ettevõtte neljas põlvkond. Kõik tooteartiklid arendatakse ja kujundatakse Brannenburgis, Saksamaal. Kokku on ettevõttel neli suurt tootmispinda kogu maailmas, ning üle 1600 töötaja. Spetsiaalne pesu ja ujumisriided, suurepärane sobivus, kompromissitu mugavus ja kõrge kvaliteet: need on olnud ANITA Dr. Helbigi põhiomadused juba üle 125 aasta! Suurim tootemärk on: ANITA SINCE 1886. Kõik tooted on välja töötatud spetsiaalselt erinevate klientide suurustest  ja vajadustest lähtuvalt: volüümikamate ja suure rinnaümbermõõduga naiste jaoks, imetavatele ja aktiivsetele naistele – kõikides kollektsioonides on midagi igale naisele, ka naistele, kes on läbinud erinevatel põhjustel rinna kirurgilisi protseduure.

Tootevalikus on rinnaproteesid, spetsiaalne pesu, ujumisriided ning sportpesu

NAQI logo

NAQI

NAQI® on 1986. a loodud Belgia tootja, kelle fookuseks on praeguste normide ületamine nahahooldustoodete arendamisel. NAQI® teeb koostööd Brüsseli, Liège ja Leuveni ülikoolidega, aga ka tippmeeskondade ja meditsiinitöötajatega üle kogu maailma.

NAQI loob mitmeotstarbelisi nahahoolduse tooteid, tagades kõigi oma toodete kvaliteedi ja ohutuse. NAQI® vastab kõigile rangetele tooteohutuse ees-
kirjadele: EÜ kosmeetikatoodete määrus (EÜ) nr 1223/2009,
EÜ Meditsiiniseadmete direktiiv ° 93/42/EEC  (EC Directive Medical Device ° 93/42/EEC) ja Meditsiiniseadete QMS – ISO 13485 sertifikaat (Medical Device QMS – ISO 13485 certified).

Nahahooldus

Nahahooldus

Armiravi

Armiravi

Diabeet ja nahahooldus

Diabeet ja kuiv nahk

Suuhooldus

Suuhooldus