Tooted

Tooted 2018-04-06T12:23:02+00:00

Bauerfeind

Bauerfeind AG on perefirma, mille ajalugu algab 1920ndatel aastatel Zeulenrodas Ida-Thuringias Saksamaal meditsiiniliste kompressioonsukkade tootmisega. 1999. a  loodud uurimis- ja arenduskeskus Bauerfeind Innovation Center on kõikide toodete uuenduslike omaduste ja patenteeritud uudsete lahenduste ja materjalide looja. Seetõttu ollakse meditsiiniseadmete tootjana üks eesrindlikumaid maailmas ja võidetud korduvalt iF gold award, iF product design award ja red dot award auhindu.

2010 a. veebruaris toimunud Vancouveri (Kanada) taliolümpiamängudel oli Bauerfeind esimest korda olümpia korralduskomitee ametlik partner ja 2012. a. suvel oli Bauerfeind AG Londoni olümpiamängude ainuke ametlik abivahendite tarnija kõikidele sportlasele ning on olnud seda jätkuvalt tänaseni.

Täna on ettevõtte kolm suurt tooterühma meditsiinilised kompressioonravitooted, ortoosid ja tallatoed ning kõik on täna ka Eestis saadaval. Kohapeal on võimalik kasutada tipptehnoloogiat: 3D keha ümbermõõtude mõõdistamine ning 3D jalatalla koormus- ja kõnnianalüüs sensortaldadega.

Oleme Bauerfeindi eksklusiivõigustega esindaja Eestis.

Anita

Anita Dr. Helbig Gmbh on traditsiooniline perefirma, mis asub Brannenburgis Ülem-Baieris ja mida juhib ettevõtte neljas põlvkond. Kõik tooteartiklid arendatakse ja kujundatakse Brannenburgis, Saksamaal. Kokku on ettevõttel neli suurt tootmispinda kogu maailmas, ning üle 1600 töötaja. Spetsiaalne pesu ja ujumisriided, suurepärane sobivus, kompromissitu mugavus ja kõrge kvaliteet: need on olnud ANITA Dr. Helbigi põhiomadused juba üle 125 aasta! Suurim tootemärk on: ANITA SINCE 1886. Kõik tooted on välja töötatud spetsiaalselt erinevate klientide suurustest  ja vajadustest lähtuvalt: volüümikamate ja suure rinnaümbermõõduga naiste jaoks, imetavatele ja aktiivsetele naistele – kõikides kollektsioonides on midagi igale naisele, ka naistele, kes on läbinud erinevatel põhjustel rinna kirurgilisi protseduure.

Tootevalikus on rinnaproteesid, spetsiaalne pesu, ujumisriided ning sportpesu

B.braun

B. Braun on tänapäeval üks maailma juhtivaid tervishoiuteenuste pakkujaid ja tootjaid. Iga B. Brauni pakutav teenus sisaldab teadmisi ja oskusi, ettevõtte sügavat arusaamist kasutajate vajadustest ja ulatuslikke teadmisi alates 1839. aastast. Tänu pidevalt kasvavatele tõhusatele arstiabi lahendustele teeb B. Braun olulise panuse inimeste tervise kaitsmisse ja parandamisse. B. Brauni tootevalik hõlmab kokku 5000 erinevat toodet, millest 95% on toodetud ettevõttes endas. Pakkudes täiendavaid teenuseid ja nõustamist, on B. Braun kogu süsteemi tarnija, kes arendab patsiendi jaoks parima lahenduse olles andnud märkimisväärse panuse meditsiini edusammudesse. Tootevalikus on kohapeal saadaval erinevad haavaravi tooted: haava puhastus- ja hooldusvahendid, sidumisvahendid.

Lysaskin Laboratoires

Lysaskin on prantsuse dermo-kosmeetiline labor, mis loodi 2003. aastal. Välja on töötatud hulga dermatoloogilisi tooteid, kus dermatoloogia ja galeenika spetsialistide panus on üks parimaid Prantsusmaal.

Lysaskin Laboratoires peamine toimeaine on URODIUM- patenteeritud toimeaine, mis ühendab uurea ja naatriumkloriidi. Mõlemad on looduslikud põhielemendid naha niiskuse hoidmisel. Erakordne tõhusus ei seisne mitte ainult nende kahe komponendi mõju kombineerimises, vaid ka nende sünergistlikust mõjust. Tõepoolest, ioonide (NaCl) lisamine karbamiidile vähendab karbamiidi kristallimist, suurendades selle kättesaadavust sarvkihis ja andes selle erakordselt kauakestva toime. Naha hoolduseks esmavajalik Lysaskin Laboratoires tootevalik on saadaval kohapeal: XEROLYS +, ATOLYS, PSORILYS, XEROLYS 30.