Tutvustame meie uut töötajat- Seva

Vsevolod
Vsevolod

Taastusravikliiniku meeskonnaga liitus novembrikuus Vsevolod ehk Seva. Seva on oma teadmised ja oskused omandanud Londonis St. Mary’s University bakalaureuse kraadina Sport Rehabilitation & Physiotherapy (Bsc) erialal. Ülikoolis õppimise aastate jooksul on ta töötanud ja saanud lisaks seega väga head  praktilised käelised oskused. Lisaks erinevatele praktikatele (Body Logic Health Clinic, Equinox St James, London Irish RFC) töötas ta koos ragbi- ja jalgpalliklubide füsioterapeutidega, aidates sportlastel pärast vigastusi taastuda, vigastusi (ja korduvaid vigatusi) ennetada ning nende sooritust parandada.

Seva oli ka taastusravi meeskonna liige Lõuna-Prantsusmaal Püreneedes, kus ta töötas kesk- ja pikamaa jooksjatega kõrgmäestiku laagris. Ta hindas nende hetke tehnikat, taastusravi tulemusi ning parandas jooksmist läbi retreeningu. Sealt on alguse saanud tema kirg töötada jooksjatega. Pärast bakalaureuseõppe edukalt lõpetamist liitus ta Londoni erakliinikuga, mis lisaks tavapärastele klientidele keskendus taastusravile ja jooksjate retreeningu läbiviimisele. Viimaste seas olid nii algajad, harrastusjooksjad ja ka profisportlased (k.a. jalgpallurid).

Peale tagasikolimist augustis ja eesti keele meeldetuletamist, soovib ta oma teadmisi ja kogemusi nüüd Eestis rakendada.

Seva vastuvõtule võib pöörduda kombineeritud massaažiks tööst tulenevate lihaspingete leevendamiseks, kui ka tugevaks spordimassaaziks, samuti vigastustest taastumise ja retreeningu küsimustega. Seva teostab ka jalatalla koormus ning kõnniuuringuid kasutades Bauerfeind’i sensortaldasid, abistab erinevate jalgade probleemide ning jalgadest tulenevate põlve-puusa-selja valudega ning aitab vajadusel välja valida standardseid tallatugesid või paneb kokku eritöö taldade tellimuse.

Seva alustab ka Londonis omandatud kõnni ja jooksu videoanalüüsi ning retreeningutega juba jaanuaris… varsti sellel teemal pikemalt.

Räägib väga hästi inglise keeles ja vene keeles ning saab tublisti hakkama ka eesti keelega.

Töötab: E-R 10:00-18:00
Broneerimiseks helistada 6454250 või https://taastusravikliinik.ee/broneerimine

Shopping Cart
Scroll to Top