Artiklid Ilugurus

Iluguruga koostöös oleme sel aastal kirjutanud mitmeid terviseteemalisi artikleid.

Kevade numbris kirjutasime veenilaienditest, mis seda põhjustab ning kui palju veenilaiendid meie igapäevaelu ja elukvaliteeti võivad mõjutada. Samuti selgitasime, miks veenilaiend on küll kole ja vajab kosmeetilises mõttes korrigeerimist, kuid ka seda, miks päriliku haiguse, sidekoe nõrkuse, tagajärjel tekkiv ning ravimata jäetud krooniline venoosne puudulikkus võib vanemas eas põhjustada jalgadel haavandeid.

http://www.iluguru.ee/lihtsalt-veenilaiend-voi-midagi-enamat

Suve numbris kirjutasime eraldi tallatugedest ja jalaprobleemidest ning ka koolikotist. Andsime nõuandeid, mida lapsevanem peaks koolikoti valikul arvestama ning kuidas koolikott mõjutab laste rühti ja tervist. Tutvustasime Eestis ja mujal läbi viidud uuringuid seoses koolikotiga, rühiga, seljavaluga ning millised on soovitused koolikoti raskuse osas olenevalt lapse vanusest.

http://www.iluguru.ee/tahelepanu-lapsevanemad-luubi-all-on-koolikott

Sügise numbris kirjutasime jällegi tursete teemal: turse klassifikatsioonid, turse süsteemne jaotamine, tursete põhjused ja riskid, kuidas turset hinnata (k.a. ise hinnata) ja milliseid uuringuid on võimalik teha.

http://www.iluguru.ee/kuidas-moista-turset

Talve numbris puudutame süviti kõike, mis on seotud kompressiooniga ehk surveraviga. Antud number on ka juba müügil!

Shopping Cart
Scroll to Top