Kelly Sildaru esindab Eestit Bauerfeindi® rahvusvahelises 2015 a. spordikalendris.

Kelly Sildaru kalendrifoto

Jaanuar ja veebruar on Bauerfeindi rahvusvahelises spordikalendris Kelly Sildaru nägu. 12. aastane noorsportlane, kes hiljuti Prantsusmaa Alpides Val-Thorensis toimunud Freestyle Touri hooaja esimesel osavõistlusel võitis esikoha, esindab ka ülemaailmses Bauerfeind AG spordikalendris Eestit.

Bauerfeind AG sportmarketingi juhi Jörg Ritzerfeldi sõnul tagatakse 2015. aasta jooksul Kellyle vajalikud abivahendid: ortoosid, tallatoed või kompressioontooted. “Me teame, et Kelly on väga noor ja paljud standardsuurused talle ei sobi ning seetõttu abistavad eritoodete tegemisel ka Sochis kohapeal olnud olümpiamängudega seotud abivahendite tipptehnikud Dirk Schwager ja Michal Zacharias”, rääkis Bauerfeindi ametlik esindaja Eestis Bauerfeindi ortoosi- ja tursekeskuse juht Reio Vilipuu.

1929. aastal rajatud Bauerfeind AG on toetanud sporti ja sportlasi olümpiamängudel alates 2002. aasta Salt Lake Cityt. 2010. a toimunud Vancouveri taliolümpiamängudel oli Bauerfeind esimest korda olümpia korralduskomitee ametlik partner ja Londoni olümpiamängudel juba ainuke ametlik abivahendite tarnija kõikidele 10500 sportlasele. 2014. a. oldi Supporting Athletes koostööpartner Sochi olümpiamängudel.

Bauerfeindi esindus Eestis avati 2014. aasta märtsis Pärnu mnt 76. Kohapeal võib füsio- ja lümfiterapeutide poole pöörduda erinevate küsimustega ning saab osta kõrgekvaliteedilisi vaid Saksamaal toodetud abivahendeid ja meditsiinitarbeid: mugavaid ja elukvaliteeti parandavaid ortoose nii spotimiseks, raskemate vigastuste puhuks kui ka tööiseloomust tulenevate ülekoormussündroomide leevendamiseks, tallatugesid ja sisetaldu ning kompressioontooteid nii sportimiseks kui ka turse-ja veeniprobleemide raviks ning ennetuseks. Kohapeal on ka ainulaadne BodyTronic 600 3D tehnoloogiaga mõõdistusseade jalgade ümbermõõtude ülitäpseks mõõtmiseks.

Shopping Cart
Scroll to Top