e-Kliiniku kasutamine

Iseseisvalt füsioteraapia osutamine ravi eesmärgil alates 01.07.2024 tähendab seda, et alates sellest kuupäevast on füsioterapeut kui tervishoiuspetsialist võrdsustatud tervishoiutöötajaga, kui ta osutab ravi ja ta on registreeritud tervishoiukorralduse infosüsteemis.

Füsioteraapia teenuse puhul on füsioterapeudil dokumenteerimise kohustus Tervishoiu infosüsteemi nii Tervisekassa rahastusel toimunud teenuse kui ka isemaksjate puhul. Isemaksjate puhul avaneb võimalus füsioterapeudil seda teha ka ilma arsti saatekirja ja saatediagnoosita. Sellisel juhul alustab ja lõpetab ravijuhu füsioterapeut ise. 

Liitumise kohustus oli mõne Tervishoiu infosüsteemiga liidestatud tarkvaraga.

Miks valisime eKliiniku?

Peamine põhjus, miks eKliiniku valisime, on kasutamise lihtsus ja ja rutiinsetelt tegevustelt kokku hoitav ajasääst. Testimisel kasutajakogemus tõestas, et saab minimeerida töötaja aega, mis kulub programmiga töötamisele ja enam aega patsientidega tegelemiseks. Tarkvara vastab riiklikele nõuetele ning on ISKE auditeeritud.

* eKliinik võmaldab andmete pärimist erinevatest registritest
* eKliinikus on erinevate makseviisidega, põhjalik online-broneerimise tööriist. See annab võimalused online broneerimise lihtsaks integreerimiseks kodulehele.
* Kõiki ankeete, nõusolekuvorme või lepinguid on võimalik hallata eKliiniku siseselt, ektrooniliselt. Neid saab saata täitmiseks patsient.ee-sse, e-mailile või anda patsiendile kliinikus tahvelarvutil täitmiseks. Samuti on võimalik patsiendi vastuvõtuaja registreerimisel lubada automaatselt saadetavaid ankeete.
* Piiramatu failihoidla – patsiendi meditsiiniliste ülesvõtete, dokumentide või mistahes failide talletamiseks on eKliinikusse integreeritud piiramatu mahuga, turvaline, pilvepõhine, drag&drop failihoidla.
* eKliinik oskab failihoidlasse lisatud meditsiinilisest ülesvõttest automaatselt genereerida DICOM sõnumi, et seda saaks saata Pildipanka.
* eKliinikus on patsientide teavitusviisid (SMS-i ja e-mailiga)
* Võimaldab liidestumist ÜDR-iga (Üleriigiline Digiregistratuur)

 

Veel postitusi

Õlaliigese valu

Õlakaebused

Õlaliigese anatoomiline eripära Õlaliiges on inimese kõige suurema liikuvusamplituudiga liiges, mille liigestuvad pinnad moodustavad suur kerakujuline õlavarreluupea ja abaluukaela pirnikujuline kõhrepind. Kuna luuliste liigesepindade enda

Read More »
Puusa endoproteesimine

Puusaliigese endoproteesimise käsitlus

Puusaliiges ja selle vahetus Puusaliiges on inimese keha üks suuremaid ja olulisemaid liigeseid, mis ühendab vaagnaluud reieluuga. Liigest moodustavad reieluu pea ning atsetabulum (kausjas moodustis). Tegemist on

Read More »
Shopping Cart
Scroll to Top