Koostöö Belgia ettevõttega NAQI

Uue partneri otsingutel oli kolm põhilist eesmärki, mis tulenesid meie otsestest vajadustest pakkuda klientidele veelgi paremat lõplikku teenust. Otsisime tooteid 1. armidele, 2. kiiritusravi ajal ja järel naha kaitseks ning 3. kreeme nahahoolduseks koos kasutamiseks meditsiiniliste kompressioonravi sukkadega.

2019. aastal saadud kontakt viis koostööni Belgia ettevõttega NAQI, kelle kogenud, kõrgelt haritud ja ennekõike kirglike spetsialistide meeskond inspireeris meid koheselt. Meeskond, kellel oli justkui kuues meel leidmaks meile õigeid vastuseid ja lahendusi.

NAQI® alustas aastal 1986 ning on saanud kiiresti juhtivaks Belgia tootjaks, kes aktiivselt ühendab oma toodetes spordimeditsiini, füsioteraapia ning dermatoloogia ühes kaubamärgis.

NAQI fookuseks on hetkel kehtivate normide ületamine nahahooldustoodete väljatöötamisel läbi teadus- ja arendustegevuse (NAQI® R&D, research and development). See on võimaldanud NAQI®-l luua tugeva maine ja vajalikud sidemeid selliste lugupeetud partneritega nagu Brüsseli, Liège ja Leuveni ülikoolid, aga ka tippmeeskondade ja meditsiinitöötajatega üle kogu maailma.

KVALITEET JA OHUTUS
NAQI tagab kõigi oma toodete kvaliteedi ja ohutuse. NAQI® vastab kõigile rangetele tooteohutuse eeskirjadele.

NAQI® VALMISTAB VASTAVALT:
EÜ kosmeetikatoodete määrus (EÜ) nr 1223/2009

EÜ Meditsiiniseadmete direktiiv ° 93/42/EEC  (EC Directive Medical Device ° 93/42/EEC)

Meditsiiniseadete QMS – ISO 13485 sertifikaat (Medical Device QMS – ISO 13485 certified)

NAQI® testib ja hindab hoolikalt kõiki koostisosi ning tagab, et kõiki toote koostisi ajakohastatakse pidevalt ja järgitakse uusimaid juhiseid.

VAATA E-POODI

NB! Külmade ilmadega valige ostul transpordina siseruumides asuvaid Itella Smartposti automaate.

Shopping Cart
Scroll to Top