VenoTrain® cocoon põlvik (AD)

, ,

VenoTrain® cocoon põlvik (AD)

66,00

VenoTrain® cocoon on välja töötatud spetsiaalselt meditsiinilisi kompressioonravi põlvikuid igapäevaselt kandma pidavatele kuiva nahaga meestele ja ka naistele. VenoTrain® cocoon leevendab veenide koormust kergete või mõõdukate veeniprobleemide korral ning sobib ka ennetuseks.

Integreeritud cocoon nahahoolduskiud on valmistatud tselluloosist ja puuvillast ning immutatud lipiididest nahahooldusemulsiooniga “lipid skincare complex”.

Testimise kohaselt kestab niisutav toime 6 kuud ja kestab 180 pesukorda, peale mida oli emulsiooni sisaldus veel 20%.

Saadaval: kompressioonklass Ccl 2 (23-32 mmHg RAL standardi järgi)

VT cocoon faktid

Kirjeldus

180 korda pesemist kestva nahka niisutava emulsiooniga kompressioonravi põlvik

VenoTrain® cocoon on meditsiiniline kompressioonpõlvik, milles sisalduvad spetsiaalsed nahka niisutava emulsiooniga integreeritud niidid. Lipofiilseid aineid kantakse nahale kogu põlviku kandmise ajal, kaitstes meditsiiniliste kompressioonpõlvikute kandjate eriti kuiva ja tundlikku nahka. Esmakordselt on ringkoes kootud põlviku siseküljel tselluloosist ja puuvillast valmistatud kiud, mis maksimaalselt puutub kokku nahaga. Antud kiudude tselluloosist osa on immutatud lipiididest hooldusemulsiooniga “lipid skincare complex” ja põlviku kandmisel hõõrutakse see vähehaaval nahale. Emulsioon kaitseb väljaspoolt nahka ketendamise ja sügelemise eest. Seestpoolt tagatakse naha loomuliku niiskusesisalduse tasakaalu säilimine.

Läbipaistmatu kompressioonpõlvik VenoTrain® cocoon stimuleerib vereringet ja leevendab veenide koormust mõõdukate sümptomite, näiteks keskmiste veenilaiendite korral.

Värvitoonid

Kindel kvaliteet

Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine valikul oluliseks aluseks. Enda suuruse leidmiseks kasuta ja jälgi videojuhendeid.

Kõik VenoTrain tooted vastavad Saksamaa Meditsiiniliste Tarvikute aktile (German Medical Devices Act) ja kannavad kvaliteedi märgistust CE, kompressiooni klasside RAL kvaliteedimärki ning toodete ülima nahasõbralikkuse Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

Mõõdutabel

Perfect-Fit süsteem AD

Meditsiiniline näidustus

  • ennetus CEAP klassifikatsioonis C0 (probleeme jalgadega pole), C0S (nähtavaid veenilaiendeid pole, kuid esinevad erinevad sümptonid: valutavad, rahutud, sügelevad jalad)
  • krooniline venoosne puudulikkus/varikoossed veenid: CEAP klassifikatsioonis C1, C2
  • krooniline venoosne puudulikkus/varikoossed veenid koos tursega: CEAP klassifikatsioonis C3
  • krooniline venoosne puudulikkus/varikoossed veenid koos troofiliste nahamuutustega, naha värvimuutustega: CEAP klassifikatsioonis C4 (lipodermatoskleroos)
  • kuiv nahk

CEAP staadiumid

Lisainfo

Värvus

Black, Denim, Grey, Navy

Surveklass

CCL 2 (23-32 mmHg)

Varbaosa

suletud varbaosa

Suurus

L, M, S, XL

Pikkus

lühike, pikk

Jala tüüp

Normal, Plus

Jalalaba pikkus

lühike jalalaba (foot short 36 – 41), pikk jalalaba (foot long 41 – 46)

Shopping Cart
VenoTrain® cocoon põlvik (AD)
66,00Vali
Scroll to Top