VenoTrain® business AD

, ,

VenoTrain® business AD

66,00

Klassikalise soonilise disainiga metsiiniline kompressioonravi põlvik meestele ja naistele igapäevaseks kasutamiseks

Pikka aega istumine või seismine võib põhjustada jalgade raskustunnet, turseid ja veenilaiendite teket. Vähese liikumisega tõuseb ka trombitekke risk. VenoTrain® business aitab sul tõhusalt neid probleeme ennetada või hoida ära sümptomite süvenemist.

Kasutatud materjalide segu muudab kudumi erakordselt vastupidavaks ja järk-järgult alt ülespoole vähenev rõhk toetab veene.

  • TACTEL® sportkiud juhib niiskuse nahapinnalt eemale
  • puuvill annab mugavustunde
  • suure venivusega LYCRA soft ning eriti lai toestav ülaserv ei lase põlvikul alla libiseda
  • tugevdatud talla- ja kannaosa

Kirjeldus

Funktsionaalne toime terve päeva

VenoTrain® business meditsiinilised kompressioonravi põlvikud on saadaval vastavalt RAL standardile surveklassides CCL 1 ja CCL 2 meditsiinilise efektiivsuse tagamiseks. VenoTrain® business põlvikud leevendavad teie jalaveenide liigselt tõusnud siserõhku märgatavalt ja stimuleerivad vereringet. See aitab mitte ainult vältida tromboosi ja leevendada kergeid kuni mõõdukaid veeniprobleeme, vaid paneb teid ka üldiselt paremini tundma ja olete seetõttu ka energilisemad.

Kompressioonpõlvikute spetsiaalne materjalide segu, mille puhul seespool on pehme puuvill ja väljaspool Tactel® spordikiud, reguleerib soojusvahetust, laseb nahal hingata ja talub ilma probleemideta intensiivset kasutamist. Tugevdatud tallaosa on põimitud kõrgtehnoloogiliste Timbrelle® kiududega, mis hoiavad jalad värskena kogu päeva.

Mugavus ja diskreetne välimus

Tööks või reisimiseks on sageli vaja praktilist, mugavat riietust. Tänu väga elastsetele pehmetele Lycra kiududele on VenoTrain® business meditsiinilisi kompressioonravi põlvikuid kiiresti ja hõlpsalt jalga panna. Anatoomiliselt kujundatud kand ja jalalaba piirkond ning lai ülaserv tagavad meeldiva ja kindla sobivuse. VenoTrain® business põlvikud on ajatu, diskreetse soonilise kudumiga ja neid on saadaval neljas värvitoonis, nii et saate valida igaks ametlikuks sündmuseks sobiva.

Meestele ja naistele

VenoTrain® business meditsiinilised kompressioonravi põlvikud on saadaval suletud varbaosaga, kahes sääre pikkuses (pikk ja lühike) kuni 40 cm ja kuni 46 cm. Lisaks eristatakse kahte erinevat jalalaba pikkust (jalanõu suurus) vastavalt “lühike jalg” versioon vahemikus 36 kuni 41 ja “pikk jalg” versioon vahemikus 41 kuni 46.

Muljetavaldav täiuslikkus

Bauerfeind töötas välja Perfect Fit suuruste süsteemi samuti businessi jaoks, mis põhineb 100 000 alajäseme digitaalsel mõõtmisel, et standard mõõdus põlvik oleks justkui mõõdu järgi tehtud. Tänu LYCRA® soft niidile on põlvikute jalgapanemine kerge ning eriti lai toestav ülaserv ei lase põlvikul alla libiseda ka pika päeva jooksul.

Värvitoonid

Õige suurus

Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine valikul oluliseks aluseks. Enda suuruse leidmiseks kasuta mõõdukonfiguraatorit ja jälgi videojuhendeid.

Mõõdutabel

Perfect-Fit süsteem AD

Kindel kvaliteet

Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine valikul oluliseks aluseks. Enda suuruse leidmiseks kasuta ja jälgi videojuhendeid.

Kõik VenoTrain tooted vastavad Saksamaa Meditsiiniliste Tarvikute aktile (German Medical Devices Act) ja kannavad kvaliteedi märgistust CE, kompressiooni klasside RAL kvaliteedimärki ning toodete ülima nahasõbralikkuse Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

Meditsiiniline näidustus

veenilaiendi (varikoossed veenid) CEAP klassifikatsioonis C1, C2

varikoossed veenid koos tursega CEAP klassifikatsioonis C3

varikoossed veenid koos troofiliste nahamuutustega CEAP klassifikatsioonis C4

CEAP staadiumid

Lisainfo

Surveklass

CCL 1 (18-21 mmHg), CCL 2 (23-32 mmHg)

Värvus

Black, Denim, Gray, Navy

Suurus

L, M, S, XL

Jala tüüp

Normal, Plus

Pikkus

lühike, pikk

Jalalaba pikkus

lühike jalalaba (foot short 36 – 41), pikk jalalaba (foot long 41 – 46)

Shopping Cart
VenoTrain® business AD
66,00Vali
Scroll to Top