VenoTrain® curaflow ülajäse

, ,

VenoTrain® curaflow ülajäse

…. on eritellimusena Sinu mõõtude järgi valmistatav lamekoes meditsiiniline kompressioonravi toode!
Eesti Haigekassa-90% soodustus!

7017117  VenoTrain® curaflow  kompressioonvarrukas CG, 1 tk, omaosalus 26,50 EUR

7017128 VenoTrain® curaflow  kompressioonkinnas AC1, 1 tk, omaosalus 25 EUR

Lümfisüsteemi nõrgenenud drenaaž võib avalduda tursena, mis võib omakorda põhjustada naha põletikku ja kahjustusi. Manuaalne lümfidrenaaž (MLD) ja kompressioonravi aitavad pidurda selliste seisundite nagu lümfödeemi ja lipödeemi edasist progresseerumist. Eritellimusel valmistatud lamekoes kootud VenoTrain curaflow tootevalik on loodud optimaalselt sobima iga patsiendi jalgade, käte, labakäe või rindkere individuaalse kujuga. Mõõtude järgi tehtud tooted tagavad vajaliku surve ja on mugavad kanda, mis on eriti oluline pikaajalise ravi korral.

  • ei sisalda lateksit
  • väga pehme, hingav, kõrge mikrofiiber kiudude sisaldusega tekstiil

VenoTrain® curaflow tooted on vaid eritellimuse mudelid. Mõõtmiseks aega saate mugavalt broneerida helistades telefonil 6454250.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

EESTI HAIGEKASSA -90% SOODUSTUSEGA TOOTED. RETSEPTI KONTROLLIMISEKS JA TELLIMISEKS VÕTA MEIEGA ÜHENDUST.

Effektiivne viimse detailini

VenoTrain curaflow ainult eritööna valmistatavad lamekoes kahesuunalisest topeltvenivast kudumist meditsiinilised kompressioontooted tekitavad ühtlast töösurvet liikumise ajal. See surve on teraapia efektiivsuse jaoks hädavajalik, parandades pidevalt lümfivedeliku transporti. Lümfisoonte klapid sulguvad effektiivsemalt, turse jaotub suurema ala peale, vähem tekib lisa koevedelikku ja rohkem üleliigset lümfivedelikku transporditakse ära. Tekstiili siseküljel olev pikisuunaline struktuur moodustab lümfidevedeliku optimaalseks drenaažiks transpordikanaleid, aidates seega kaasa ravitoimele.

Inividuaalne ravi

Tugevalt turses kehaosad pole kunagi erinevatel inimestel ühesugused. Lümfisüsteemi muutused võivad inimese kehakujule avaldada väga erinevat mõju.

Seetõttu on eelistatav parima võimaliku teraapia jaoks just individuaalsed mõõtude järgi valmistatud meditsiinilised eritellimustooted. VenoTraini curaflow meditsiinilised kompressioonravitooted valmistatakse alati igaühe jaoks nimeliselt ning uue tellimuse jaoks tuleb uuesti ka patsiente mõõta. Saadaval on tooted erinevate variatsioonidega jalgade, käte, labakäte ja rindkere jaoks. Valik hõlmab nelja surveklassi (CCL 1-CCL 4), kaheksat värvitooni ja tagab optimaalse järk-järgult muutuva töösurve lümfödeemi ehk lümfitursete ja lipödeemi raviks.

Maksimaalne mugavus

VenoTrain curaflow surveriiete valmistamisel arvestatakse ennekõige patsiendiga ja et igapäevane kasutamine oleks võimalikult lihtne ja mugav. Lateksivaba elastset kahesuunalist topeltvenivat kudumit on kerge panna jalga (kätte, selga) ja ära võtta. Tänu kõrgele mikorfiiber kiudude sisaldusele on naha vastas olev pind pehme ja hingav.

Spetsiaalne madal õmblemistehnoloogia hoiab ära materjali kortsumise ja liigsete survepiirkondade tekke. Rindkere osa valmistatakse õmblustevabalt ning kõikide alajäseme mudelite puhul on põlveõndlas lisaks eraldi mugavust parandav pehme osa, et igapäevast liikumist mitte piirata.

Spetsiaalsed “mugavad tsoonid” arvestavad individuaalset patsiendi kehakuju ja anatoomiat. Näiteks on põlvikute ja sukkade puhul ülaääris kaldu, et vältida naha punnimist üle serva ning vähendada alla vajumist. Patsientidele, kes päeva jooksul istuvad pikka aega, tehakse spetsiaalne 90 kraadine kannaosa, et hüppeliigese ümber ei tekiks kortse ega pöia peale liigset survepiirkonda.

Värvitoonid

curaflow_varvitoonid

Kindel kvaliteet
Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine oluliseks aluseks. VenoTrain® curaflow tooted on vaid eritellimuse mudelid ning selleks on vajalik vastava väljaõppega töötaja poolt vajalike ümbermõõtude ja pikkuste mõõtmine. Aega saate mugavalt broneerida helistades telefonil 6454250 või meie kodulehelt https://taastusravikliinik.ee/broneerimine valides alammenüüst MÕÕTMISED.

Kõik VenoTrain tooted vastavad Saksamaa Meditsiiniliste Tarvikute aktile (German Medical Devices Act) ja kannavad kvaliteedi märgistust CE, kompressiooni klasside RAL kvaliteedimärki ning toodete ülima nahasõbralikkuse Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

Lisainfo

Mudel

kinnas, varrukas

Surveklass

CCL 1 (18-21 mmHg), CCL 2 (23-32 mmHg), CCL 3 ( 34-46 mmHg), Klass 4 (üle 49 mmHg RAL STANDARD)

Värvus

Anthracite, Black, Bordeaux, Caramel, Cream, Navy, Ocean, Royal

Suurus

eritöö

Shopping Cart
Scroll to Top