Compression Sock Performance

-30%
,

Compression Sock Performance

40,6058,00

Compression Sock Performance sportpõlvikud on välja töötatud vastupidavust nõudvate spordialade harrastajatele ja tippsportlastele. Rakendatav rõhk parandab lihaste verevarustust, vähendab lihaste vibreerimist liikumisel ning aeglustab väsimist ja kiirendab taastumist. Uus kerge ja hingav materjal on nahasõbralik ning mugav. Compression Sock Performance on ideaalne abivahend pikkadeks distantsideks näiteks joostes või jalgrattaga sõites.

  • parandab lihaste verevarustust
  • kiirendab taastumist
  • kerge ja hingav materjal mikrofiiberkiududest

Värvitoonid:

Kirjeldus

Rohkem energiat pikkadel distantsidel

Sportimiseks mõeldud kompressioonpõlvikute rõhk ja toime vastavad meditsiinilistele standarditele: pidev rõhk väheneb järk-järgult hüppeliigesest põlve suunas. Antud muutus stimuleerib jalgade verevarustust, vähendab lihaseid väsitavat vibreerimist ja aitab tasakaalustada spotliku tegevuse ajal tekkivat pinget. Pidev toestus pikkadel distantsidel tagab pikema lihaste suutlikkuse.

Kiirem taastumine

Positiivne mõju vereringele ja veenidele tekib läbi lihastele mõjuva välise pideva surve, mis tagab ka seeläbi kiirema taastumise. Vastupidavus spordialade sportlased saavad sellest enim kasu. Seda rõhutati ka uuringus*, mis viidi läbi 2011. aasta Pariisi Maratonil, kus kasutati eelmise põlvkonna VenoTrain sport meditsiinilisi kompressioonpõlvikuid, mille uuendatud mudel on Compression Sock Performance. Osalejad tunnistasid väiksemat lihasvalu, väiksemat jalgade tursumist ning paremat taastumist esimese võistlusjärgse nelja päeva jooksul. Osalejate sääreosa veenid ei olnud laienenud võistluse jooksul olenemata suurenenud veenisisesest rõhust pingutusel.

* Allaert F.A. et al, Auswirkungen einer elastischen Kompression der französischen Kompressionsklasse II (18-21 mmHg) auf die muskuläre Belastungsanpassung und die Erholung von Marathonläufern [Effects of elastic compression in French compression class II (18-21 mmHg) on the adaptation of muscular stress and on the recovery of marathon runners], Phlébologie 2011, Vol. 64, Number 4.

Funktsionaalsus sportimisel

Õhuke ja hingav mikrofiibrist kude on nahasõbralik. See suudab reguleerida soojust ja viia niiskuse nahast eemale. Tänu spetsiaalsele mikrofiiber-kiule on Compression Sock Performance põlvikud eriti kerged, kui siiski vastpidavad. Põlviku talla all ja pöia peal on sisse kootud mugav polsterdus, “väljalõigatud” kannapadja osa kaitseb Achilleuse kõõlust surve ja hõõrdumise eest.

Meditsiiniline näidustus

  • igapäevane vabal ajal kasutamine
  • sportimine
  • taastumine tugevast füüsilisest sooritusest

Lisainfo

Värvus

Black, Pink, Rivera, White, Wild Berry

Suurus

S, M, L, XL

Pikkus

lühike, pikk

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Compression Sock Performance riveraCompression Sock Performance
40,6058,00Vali
Scroll to Top