VenoTrain Ulcertec

79,00

Spetsiaalne meditsiiniline kompressioonpõlvik venoossete haavandite (venous ulcers – C6) raviks. Venoosne haavand on kõige tõsisem kroonilise veenide puudulikkuse probleemidest. VenoTrain® ulcertec on välja töötatud pakkumaks eriti tõhusat ja mugavat venoossete haavandite surveravi lahendust. VenoTrain® ulcertec tekitab sääre osas haavandite paranemiseks vajalikku biofüüsikaliselt õiget ja põlve suunas järk-järgult muutuvat survet süvaveenide süsteemile, mis tagabki haavndite kiirema paranemise.

  • süsteemis on alussukk ja pealmine põlvik
  • patenteeritud rombikujuline kudum
  • usaldusväärne ja effektiivne
  • kliiniliste uuringutega tõestatud toime
  • ei libise päeva jooksul alla

Toode on Eesti Haigekassa meditsiiniseadmete loetelus alates 01.01.2018.

Kirjeldus

Toode on Eesti Haigekassa meditsiiniseadmete loetelus on alates 01.01.2018:

8006943 VenoTrain® ulcertec kompressioonravipõlvik 46 mmHg komplekt

8007380 VenoTrain® ulcertec kompressioonravipõlvik 39 mmHg komplekt

Haigekassa võtab üle kroonilise venoosse puudulikkusega ja/või venoosse haavandiga (RKH 10 diagnoosikoodid I83.0, I83.1, I83.2 ja I87.2)

kindlustatud isikule vajaliku kompressioontoote eest tasu maksmise kohustuse kuni 2 kompressioonpõlviku või – suka või 1 paari kompressioonsukkpükste

eest kalendripoolaastas.

Eeltingimuseks on, et veenihaigus ja krooniline venoosne puudulikkus (CEAP klassifikatsiooni järgi C4-C6 klass) on diagnoositud ultraheliuuringuga (tervishoiuteenuste loetelus olev kood 7942) mõlema alajäseme veenidest regiooni täpsusega.

Digitaalse meditsiiniseadme retsepti olemasolul võta meiega ühendust- soodustus -75%.

Venoossete haavandite tulemuslik ravi

Tavaliselt elastiksidemetega sidumine vajub kergelt päeva jooksul alla ning surve nõrgenedes kaotab ka oma ravitoime. See pole mitte ainult ebamugav ja tülikas elastiksidemeid kandvale patsiendile, vaid omab ravi silmas pidades ka halba ravitulemust. VenoTrain® ulcertec püsib kindlalt paigal pikka aega ja seda ka kõndides. Ravitõhus süsteem koosneb kergema survega alussukast ja tugevama survega pealmisest põlvikust, mis kokku suurendavad oluliselt survet jala veenidele ja tagavad hea ravitulemuse.

Süsteemne paranemisprotsess

Valge kinnise varbaga alumine põlvik on on nahasõbralikust materjalist ja hoiab haaval oleva sideme kindlalt paigas. Nahavärvi avatud varbaga pealmist põlvikut on juba kergem panna jalga üle alussuka. Pealmine põlvik on toodetud patenteeritud rombisüsteemis, mis kergendab jalga tõmbamist, kuid pikkusesse venitatult tekitab tõhusa surve ümber sääre ilma sissesoonimiseta. VenoTrain® ulcertec stimuleerib vereinget ja see toime suureneb kõndides veelgi. VenoTrain® ulcertec on mugav ja tundub ja näeb välja nagu tavaline põlvik.

Ulcertec – kaks survevalikut

Meditsiiniline kompressiooni süsteem on saadaval kahe mudelina: “VenoTrain ulcertec 39” ja “VenoTrain ulcertec 46” , mis sisaldavad erineva survega kahte alumist põlvikut ja ühte pealmist ühesuguse survega põlvikut. Nimetus tuleb maksimaalsest summaarsest survest: kas 39 mmHg või 46 mmHg ja sellest tulenevad erinevad näidustused. Valikus tuleb arvestada sümptomite raskust, paranemise prognoosi ja patsiendi valmisolekut survele.

Kindel kvaliteet

Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine valikul oluliseks aluseks. Enda suuruse leidmiseks kasuta mõõdukonfiguraatorit ja jälgi videojuhendeid.

Kõik VenoTrain tooted vastavad Saksamaa Meditsiiniliste Tarvikute aktile (German Medical Devices Act) ja kannavad kvaliteedi märgistust CE, kompressiooni klasside RAL kvaliteedimärki ning toodete ülima nahasõbralikkuse Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

Värvitoonid

Saadaval ainult komplektina nahavärvi toonis pealmine põlvik ja valge alumine põlvik

Meditsiiniline näidustus

raskesti kinni kasvavad põletikulised venoossed haavandid: venous ulcers C5, C6

(1) CEAP klassifikatsiooni järgi

Mõõdutabel

VenoTrain ulcertec moot

Lisainfo

Mudel

AD põlvik

Surveklass

CCL 3 moderate SET 39 (34 – 46 mmHg) RAL standard, CCL 3 strong SET 46 (34 – 46 mmHg) RAL standard

Värvus

naturaalne

Suurus

L, M, S, XL, XS

Jala tüüp

Normal, Plus

Pikkus

lühike, pikk

Title

Go to Top