VenoTrain® soft põlvik (AD)

, , , , ,

VenoTrain® soft põlvik (AD)

66,00

8032052 VenoTrain® soft meditsiinilised kompressioonravipõlvikud (AD) CCL2 on Eesti Tervisekassa soodustusega toodete nimekirjas (omaosalus 10,87 EUR).

VenoTrain® soft tõhustab liikumisel lihaspumba funktsiooni ja veenivere tagasivoolu südame suunas, tagab regulaarse massaaži effekti, vähendab veenide koormust. Antud meditsiinilise kompressioonsuka niit on välja töötatud eesmärgiga, et see stimuleeriks jalgade verevarustust rõhu suunaga alt hüppeliigesest põlve suunas. VenoTrain® soft on ideaalne kasutamiseks peale veenilõikuseid nii meestele kui ka naistele ning veenilaiendite korral, millega võib kaasneda õhtuks jalgade väsimine ja tursumine.

  • aitab ennetada veenilaiendite teket
  • masseerib ja annab jalgadele jõudu
  • saadaval standard suurustes ja eritellimusena (viimasteks võta ühendust taastusravikliinikuga 3D jalgade ümbermõõtude täpseks mõõtmiseks)

 

Kirjeldus

VENOTRAIN SOFT:

Pidev jalgade massaaž

VenoTrain® soft meditsiinilised kompressioonsukad aitavad peale veenilõikust või muud protseduuri transportida venoosset verd tagasi südame suunas vähendades veenisisest rõhku. Pidev korrapärane kandmine aitab ennetada veenilaiendite teket või nende suurenemist. Spetsiaalne järk-järguline hüppeliigesest põlve suunas vähenev kudumise tehnika annab nahale masseeriva toime ja tagab maksimaalse kandmismugavuse.

Õrn nahale

VenoTrain® soft  on saadaval 8 värvitoonis ja erinevates mudelivalikutes standard suurustes (Perfect-Fit suuruste süsteem) ja eritellimusena. VenoTrain® soft on läbipaistmatu, kergesti hooldatav ja kauakestev meditsiiniline kompressioonsukk.

Materjali koostis:

Surveklass CCL 1 (19-21 mmHg):

70% polüamiid
30% elastaan

Surveklass CCL 2 (23-32 mmHg):

65% polüamiid
35% elastaan

Värvitoonid

Caramel ja Black värvitoonides tooted on erinevates suurustes enamasti laoseisus olemas. Caramel ja Black toonides toodete tarneaeg otse Saksamaalt on umbes 7 päeva ja teistes toonides võib see olla umbes 14 päeva.

Standard

Moevärvid 2023

Õige suurus

Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine valikul oluliseks aluseks. Enda suuruse leidmiseks kasuta mõõdukonfiguraatorit ja jälgi videojuhendeid.

Mõõdutabel

Perfect-Fit süsteem AD

Kindel kvaliteet

Kõik VenoTrain tooted vastavad Saksamaa Meditsiiniliste Tarvikute aktile (German Medical Devices Act)  ja kannavad kvaliteedi märgistust CE, kompressiooni klasside RAL kvaliteedimärki ning toodete ülima nahasõbralikkuse Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

Meditsiiniline näidustus

veenilaiendi (varikoossed veenid) CEAP klassifikatsioonis C1 ja C2

varikoossed veenid koos tursega CEAP klassifikatsioonis C3

varikoossed veenid koos troofiliste nahamuutustega CEAP klassifikatsioonis C4

CEAP staadiumid

Lisainfo

Kaal0,192 kg
Mõõtmed22,5 × 15,5 × 2,5 cm
Surveklass

CCL 1 (18-21 mmHg), CCL 2 (23-32 mmHg)

Värvus

Amaretto, Anthracite, Black, Caramel, Cream, Espresso, Navy, Wild Berry

Varbaosa

avatud varbaosa, suletud varbaosa

Suurus

L, M, S, XL

Jala tüüp

Normal, Plus

Pikkus

lühike, pikk

Sulle võib meeldida ka…

  • Nahahooldus

    NAQI® Body Screen

    9,0039,00 Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Shopping Cart
VenoTrain® soft põlvik (AD)
66,00Vali
Scroll to Top