VenoTrain® soft sukk (AG)

108,00

VenoTrain® soft tõhustab liikumisel lihaspumba funktsiooni ja veenivere tagasivoolu südame suunas, tagab regulaarse massaaži effekti, vähendab veenide koormust. Antud meditsiinilise kompressioonsuka niit on välja töötatud eesmärgiga, et see stimuleeriks jalgade verevarustust rõhu suunaga alt hüppeliigesest põlve suunas. VenoTrain® soft on ideaalne kasutamiseks peale veenilõikuseid nii meestele kui ka naistele ning veenilaiendite korral, millega võib kaasneda õhtuks jalgade väsimine ja tursumine.

  • aitab ennetada veenilaiendite teket
  • masseerib ja annab jalgadele jõudu
  • saadaval standard suurustes ja eritellimusena (viimasteks võta ühendust taastusravikliinikuga 3D jalgade ümbermõõtude täpseks mõõtmiseks)
AVA JUHEND ENDA SUURUSE MÕÕTMISEKS

Kirjeldus

VENOTRAIN SOFT:

Pidev jalgade massaaž

VenoTrain® soft meditsiinilised kompressioonsukad aitavad peale veenilõikust või muud protseduuri transportida venoosset verd tagasi südame suunas vähendades veenisisest rõhku. Pidev korrapärane kandmine aitab ennetada veenilaiendite teket või nende suurenemist. Spetsiaalne järk-järguline hüppeliigesest põlve suunas vähenev kudumise tehnika annab nahale masseeriva toime ja tagab maksimaalse kandmismugavuse.

Õrn nahale

VenoTrain® soft  on saadaval 11 värvitoonis ja erinevates mudelivalikutes standard suurustes (Perfect-Fit suuruste süsteem) ja eritellimusena. VenoTrain® soft on läbipaistmatu, kergesti hooldatav ja kauakestev meditsiiniline kompressioonsukk.

Materjali koostis:
Surveklass CCL 1 (19-21 mmHg):

70% polüamiid
30% elastaan
Surveklass CCL 2 (23-32 mmHg):

65% polüamiid
35% elastaan

Värvitoonid

VenoTrain soft varvid

Õige suurus

Õige suurus tagab maksimaalse kasutusmugavuse ja tõhususe ning seetõttu on täpne mõõtmine valikul oluliseks aluseks. Enda suuruse leidmiseks kasuta mõõdukonfiguraatorit ja jälgi videojuhendeid.

Kindel kvaliteet

Kõik VenoTrain tooted vastavad Saksamaa Meditsiiniliste Tarvikute aktile (German Medical Devices Act)  ja kannavad kvaliteedi märgistust CE, kompressiooni klasside RAL kvaliteedimärki ning toodete ülima nahasõbralikkuse Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärki.

Lisainfo

Surveklass

CCL 1 (18-21 mmHg), CCL 2 (23-32 mmHg)

Värvus

Amaretto, Anthracite, Black, Caramel, Coffee, Cookie, Cream, Espresso, Milk, Navy, Wild Berry

Ülaserv

5 cm pitsist ülaserv laineline silikoon, 5 cm pitsist ülaserv silikoontäpid, 5 cm tavaline ülaserv silikoontäpid

Varbaosa

avatud varbaosa, suletud varbaosa

Suurus

L, M, S, XL

Jala tüüp

Normal, Plus

Pikkus

lühike, pikk

Ülaserva suurus

normal, wide

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top