Tursekeskus OÜ ja CHEMI-PHARM AS alustasid koostööd.

Meie nahk vajab hoolitsust: pesemine, antiseptika ja niisutamine. Eriti oluline on see veeni- või lümfiprobleemidest tulenevate tursete korral, et ennetada võimalikke tüsistusi. Seega loogiline jätk on, et peale klientidepoolset pidevat huvi leidsime parima ja lisaks veel ka eestimaise tootja. Bauerfeind ortoosi- ja tursekeskuses on saadaval nüüd valitud tooted naha hoolduseks AS Chemi-Pharmilt. Viimane on 1997.a. loodud Eesti ja Inglise kapitalil põhinev ettevõte, mis toodab desinfektante, puhastusvahendeid ja kosmeetikat.

AS Chemi-Pharmi tootevalikus on enam kui 100 toodet – pindade, instrumentide ja instrumentaariumi desinfektantidid, käte- ja naha antiseptika (k.a. vahendid jala seenhaiguse profülaktikaks) ning hooldusvahendid (erinevad kreemid kätele ja kehale), puhastusvahendid, seebid ja eksklusiivkosmeetika.

Ettevõtte seebitoodang hõlmab nii lõhnatuid ja värvituid vedelseepe (s.h. antibakteriaalseid), mis on sobilikud ka juuste pesemiseks kui ka kergelt lõhnastatud pehmeid ja nahasõbralikke vedelseepe kogu keha sagedaseks pesemiseks.

Eksklusiivkosmeetikasarja Domina Elegans väljatöötamist alustati 2010.aastal ning tarbijateni jõudis tootesari 2012. aasta sügisel. Tooted on naturaalse konsistentsiga ning ei sisalda sünteetilisi säilitusaineid.

Kõikide toodete väljatöötamisel ja tootmisel on lähtutud põhimõtetest, et need oleksid tervisele ohutud, ei sisaldaks allergeene ega kahjustaks keskkonda.

Chemi-Pharm lähtub keskkonnasõbralikkusest nii oma toodete kui ka tootmisprotsessi juures, see on põhjuseks, miks astuti 2010. aastal Eesti Energia Rohelise Energia tarbijate hulka. Rohelise Energia märgise olemasolu tähendab, et kogu Chemi-Pharm’i poolt tarbitav elekter toodetakse taastuvatest energiaallikatest.

Green Reliability ökomärgise juhtpõhimõtteks on keskkonna saastamise ärahoidmine, pöörates erilist tähelepanu põhjaveele, pinnasele ja atmosfäärile.

Ökomärgist kandvate toodete valmistamiseks kasutatavad tensiidid on biolagunevad ning jäägid võib valada kanalisatsiooni, ohustamata sellega ümbritsevat loodust. Puhastustoimet suurendavad ning vee karedussoolasid siduvad tavapärased keskkonnale kahjulikud ja põhjamudasse ladestuvad kompleksimoodustajad on asendatud alternatiivse, ökoloogiliselt puhta ning keskkonnasõbraliku komponendiga.

Lisaks tõendab ökomärgis, et tooted on fosfaadivabad, mis tähendab seda, et need on veekogudesse sattumisel ohutud nii inimesele, kaladele kui ka taimeliikidele.

Seega sümboliseerib Green Reliability ökomärgis eelkõige looduslikkust ja rohelist mõtlemist, mis aitab kaasa veekogude säästmisele ning seeläbi veeloomade säilimisele ka järgnevate põlvkondade jaoks.

Chemi-Pharmi desinfektsiooni- ja puhastusvahendeid kasutavad haiglad (90% Eesti haiglatest), meditsiini- ja tervishoiuasutused, hambaravikabinetid, hooldekodud, haridus- ja spordiasutused, spaad, toitlustusettevõtted, tööstus- ja teenindusasutused.

Suur osa firma toodangust läheb välisturgudele. Ekspordi osakaal on viimase paari aasta jooksul tõusnud märkimisväärselt. Peamised koostööpartnerid on Euroopa Liidu maades, Aasiariikides, endistes NL maades ja Venemaal.

Chemi-Pharm hoolib meditsiinitöötajatest ja patsientidest. Hoolib puhtusest ja iga inimese heast tervisest. Hoolib inimkonnast ja keskkonnast. Seepärast toodame ainult selliseid tooteid, mida tarbime ka ise ja milliseid võime igal hetkel soovitada oma kõige lähedasematele ja kallimatele inimestele.

Vaata lisaks http://www.chemi-pharm.com/est/firmast/chemi-pharm-as ja tule toodetega tutvuma!

NB! Lähipäevadel on tooted saadaval ka e-poes!

Shopping Cart
Scroll to Top