Pakume omapoolset abi terve tarkusekuu jooksul -15% soodsamalt!

Hea meditsiinitöötaja ja pedagoog!

Algas uus kooliaasta ning lõppenud on ka puhkused. Bauerfeindi ortoosi- ja tursekeskusel on Sulle hea pakkumine. Kõik kompressioontooted septembri kuus -15% soodsamalt. Peaksid kandma kompressioonpõlvikuid või -sukki, kui Sul on veeniprobleeme, jalad lähevad turse, väsivad pika tööpäeva jooksul või esineb raskustunnet jalgades. Samuti sobivad kompressioontooted ka ennetuseks, et neid sümptomeid vältida, kui on tarvis pikalt seista või istuda.

Tooted on erinevates surveklassides ja Bauerfeind kasutab Perfect Fit süsteemi, mis tähendab, et sobiv toode valitakse jala ümbermõõtude ja pikkuse järgi, mitte jalanumbri ega kehakaalu-pikkuse suhtearvu järgi. Selleks on meie keskuses spetsiaalne masin Bodytronic 600, mis võimaldab kiiresti ja täpselt mõõta vajalikud mõõdud 3D süsteemis. Suurused on S-XL, kusjuures igal mõõdul on veel 2 alasuurust: norm (tavaline/sirge) ja plus (alt üles laienev) ning mõlemil veel 2 alapikkust: short (lühike) ja long (pikk), mis võimaldab tagada parima sobivuse ja kandmismugavuse. Hea sobivus on ülioluline, et toetada vere- ja lümfiringe normaalset tööd.

Bodytronic 600 mõõtmine ning konsultatsioon on septembrikuus tasuta!

Pakume tooteid nii naistele- kui meestele erinevas värvivalikus.

Naistele
Meestele

Bauerfeind’ i toodang valmib Saksamaal ning kõik VenoTrain kompressioontooted kannavad RAL sertifikaadi kvaliteedimärki, mis näeb ette, et põlvikutel, sukkadel või sukkpĂĽkstel on pidev surve distaalselt proksimaalsele ning maksimaalne rõhk on hĂĽppeliigese kõrgusel. Toodetel on Oeko-Tex Standard 100 kvaliteedimärk, mis tähendab, et tootmises kasutatakse ökoloogilisi ja nahasõbralikke materjale ning värve. Bauerfeind annab oma toodetele 6 kuulise survegarantii.

Valikus on:

VenoTrain Business kompressioonpõlvik nii naistele kui meestele. Sisaldab ainsana puuvilla ja on diskreetse soonikmustriga. Materjal on heade niiskust nahalt eemale juhtivate omadustega ning on naha vastas pehme. Talla all on tugevdatud antimikroobne tallaosa.

VenoTrain Micro kompressioonpõlvikud, -sukad või –sukkpüksid naistele. Kõrge mikrofiibrisisaldusega, mis tagab hea õhuläbilaskvuse, niiskuse juhtivuse ja pehmuse. Tallaosas on spetsiaalsed koormust vähendavad tsoonid kanna ja pöia osas ning tallavõlvide all on spetsiaalsed laienevad tsoonid, mis aitavad jalga stabiliseerida.

VenoTrain Discretion kompressioonpõlvikud, -sukad või –sukkpüksid naistele. On valikus olevatest toodetest kõige õhemad ja poolläbipaistvad, mis sobivad hästi suvel kandmiseks ning on surveomadustelt kõige väiksema survega.

Kõik tooted sobivad nii ennetuseks kui ka tõsisemate veeniprobleemide korral.

Loe ka http://www.tursekeskus.ee/uudised/lumfitursed/tursumine-ii-osa-oige-toote-valik

Tule kohale ja maini oma ametit!

Shopping Cart
Scroll to Top