Meeskonnaga on liitunud Mark

Taastusravikliiniku meeskonnaga on liitunud füsioterapeut Mark. Mark on tegelenud ujumise, tennise ja korvpalliga ning lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia eriala. Mark on olnud ise kroonilise valu patsient ja seetõttu ka eriala valik füsioteraapia, mis aitas elus uuesti ohjad enda kätte haarata.
Mark on pidevalt täiendanud järgmistes valdkondades: vestibulaarsed vaegused ja nende käsitlus, spordispetsiifilised vigatused ja taastusravi (korvpall, jalgpall, tennis).
Hetkel töötab põhikohaga neuroloogia osakonnas Lääne-Tallinna Keskhaiglas ning vabal ajal sportlastega I liiga TSA Kalev korvpallivõistkonnas ja Viimsi FC SMS Raha saalijalgpalli klubis (viimased on eelmise hooaja võitjad ja ka UEFA Champions League osalejad).

Mark peab oluliseks osaks töös patsiendi harimist, et tõsta teadlikkust seisundist ja selle käsitlusest, lähtub alati põhiprobleemist ja sekundaarsetest tüsistustes/kaebustest ning on loov ning üritab muuta taastusravi protsessi patsiendile huvitavaks.

Marki vastuvõtule võib pöörduda erineva põhjusega tasakaaluhäiretega, vigastuste ja operatsioonide järgselt, samuti kombineeritud massaažiks tööst tulenevate lihaspingete leevendamiseks, kui ka tugevaks spordimassaaziks.

Mark räägib vabalt eesti, vene ja inglise keeles.

Töötab: R 09:00-17:00
Broneerimiseks helistada 6454250 või https://taastusravikliinik.ee/broneerimine

Shopping Cart
Scroll to Top