LordoLoc®

, ,

LordoLoc®

125,60

8033736 LordoLoc® nimmeosa seljaortoos on Tervisekassa soodustusega toodete nimekirjas (omaosalus 52 EUR).

LordoLoc sobib kasutamiseks seljatoena lülisamba nimmeosa stabiliseerimiseks, näiteks kroonilise nimmeosa valusündroomi korral. Nelja 23,5 cm pikkuse integreeritud anatoomiliselt kontuuritud paindlikust kergest alumiiniumist varrastega stabiliseeriv ortoos mõjub lihaseid aktiveerivalt, leevendab koormust ja on väga madala profiiliga. Stabiliseerimise aste on reguleeritav, et pakkuda alumisele seljale optimaalset individuaalset tuge.

  • Lihtne selga panna ja ära võtta
  • Materjal on väga hingav ja nahasõbralik
  • Madala profiiliga ja diskreetne

Kirjeldus

Kerge tugi nimmelülile

Uus LordoLoc’i seljatugi on erakordselt õhuke, kuid efektiivse ehitusega, mis kandmisel aktiveerib seljalihaseid. Paindliku toe põhiosa koosneb kahest suurest reguleeritavast rihmast, kahest kitsamast rihmast ja neljast 23,5 cm pikkustest korsetiosa toevarrastest, mis on valmistatud paindlikust kergest alumiiniumist ja asetatud seljapoolsesse osasse. Vardad toetavad lülisamba nimmeosa, kui lihaste aktiveerimine üksi ei ole piisav. Mida tihedamalt ülemised rihmad kinnitatakse, seda suurem on stabiliseerimine. Korseti varraste kuju saab individuaalselt kohandada täiusliku sobivuse saavutamiseks.

 

Pehme ja efektiivne

Lihtne sobitada, mugav kanda: tugi avatakse ja suletakse takjakinnitustega, millel on praktilised käerihmad. Elastsete pingutusrihmade poolt avaldatava surve aste sõltub nende reguleerimisest. Pehme, õhuke ja kerge materjal istub mugavalt ja tihedalt keha vastas, ilma et see oleks riiete all eriti märgatav. LordoLoc leevendab alaseljavalu tajutavalt, kuid diskreetselt.

 

Meditsiiniline näidustus

  • Lumbaago
  • Fastsett sündroom
  • Vaagnaluu-ristluu liiduse ärritus
  • Lülisamba degeneratiivsed muutused
  • Lihaspuudulikkus (nt. osteoporoosi korral)

Mõõtmine

LordoLoc

Lisainfo

Suurus

1, 2, 3, 4, 5, 6

Shopping Cart
Bauerfeind-LordolocLordoLoc®
125,60Vali
Scroll to Top