MyoTrain®

,

MyoTrain®

158,00

…. on abivahend reielihaste vigastustest taastumiseks
Hingav MyoTrain® aktiivortoos (tugiside) pakub täiustatud alternatiivi reie eesmiste ja tagumiste lihaste vigastuste, näiteks lihaskiudude rebendite või venituste, müoskleroosi või verevalumite teipimiseks. MyoTrain® on kombinatsioon kootud kompressioontekstiilist, rihmade süsteemist ja kahest erinevast viskoelastsest survepadjast, mida saab vastavalt vajadusele lihtsalt lisada või eemaldada. MyoTrain® kiirendab paranemisprotsessi, alandab turset, aitab verevalumitel kiiremini absorbeeruda ning toetab pehmeid kudesid läbi surve.

  • akuutseks kasutuseks viskoelastne padi, mis annab kohese leevenduse
  • hoiab ära korduvate vigastuste tekkimise
  • lihtne peale panna ja ära võtta

Kirjeldus

Kiire abi akuutse reievigastuse jaoks

MyoTrain® aktiivtugi tekitab lihastele täpse vajaliku surve tänu individuaalselt reguleeritavate pingutusrihmade diagonaalsele disainile. Vahetult pärast vigastust saab akuutseks kasutuseks mõeldud viskoelastse padjaga rakendada kahjustatud piirkonnale täpselt suunatud survet, et peatada verejooks või hematoomi levik. Suurem pikisuunaliste soontega funktsionaalne padi parandab lümfiringet ja vähendab turse teket, alandab tekkinud turset ja aitab absorbeerida verevalumit. Tuge saab ka hilisemalt järgnevas taastusravis etapis kanda ilma patjadeta, et vältida vigastuste kordumist.

Teipimine ilma kõrvalise abita

MyoTrain® aktiivtugi töötab vastavalt lihasteipimise põhimõttele. See leevendab valu, kiirendab paranemisprotsessi ja hoiab ära edasise korduva vigastuse tekke. Kvaliteetsed materjalid on vastupidavad, hingavad ja nahasõbralikud. MyoTrain®-i saab hõlpsasti ka ilma kõrvalise abita peale panna ja ära võtta ning on seetõttu praktiline ja palju hügieenilisem alternatiiv.

Toodet võib pesta elastsete tekstiilide jaoks mõeldud sportpesu geeliga 30 kraadiga käsitsi. Ei tohi kuivatada kuivatis ega otsese päikese käes.

1. Silikoonitud serv (sisemine) – hoiab kindlalt paigal isegi liikumise ajal

2. Kootud kangas – anatoomiline, kolmemõõtmeline lamekoes kangas, mis kohandub keha kujuga

3. Rihmad – lihtne külge panna ja ära võtta, individuaalselt reguleeritav surve ning tänu takjakinnitusele on asukoht ka muudetav

4. Funktsionaalne padi – sihitud kohandatud survepunkti saavutamiseks

5. Servad – vähendatud rõhk servades, mis suurendab kandmisel mugavust

Meditsiiniline näidustus

  • Reielihaste vigastused (eriti krambid, venitused, osaline rebend, täielik rebend)
  • Korduvate vigastuste ennetus
  • Lihaste verevalumid reie eesmises- ja tagaosas
  • Täiendav tugi lihaste vigastuste taastusravis

Mõõtmine

 

 

Lisainfo

Värvus

titaan

Suurus

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shopping Cart
MyoTrainMyoTrain®
158,00Vali
Scroll to Top